УВАГА! У Тернополі в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької громади надаються послуги ЦНАП

20-07-2023

Шановні мешканці Луганщини, які наразі проживають в Тернополі та Тернопільській області!

В Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль (вул. Грушевського, 5)  розпочав роботу працівник ЦНАП.

Відтепер, безпосередньо в хабі, окрім гумдопомоги, медичних, юридичних та профорієнтаційних, ви можете отримати також і адміністративні послуги:

1. Видача витягу про реєстрацію місця проживання;
2. Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб з реєстру Сєвєродонецької територіальної громади;
3. Складання та подання інформаційних повідомлень про пошкоджене майно через Єдиний державний вебпортал електронних послуг та прийняття заяв для внесення житла до РПЗМ;
4. Прийняття заяв про надання грошової допомоги мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади, в межах Комплексної цільової програми «Турбота».

Графік роботи: понеділок - п'ятниця, з 10:00 до 15:00.

Телефон: +38 095 21 71 068.

Інформація про діяльність Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль за посиланням: ]]>https://t.me/s/ternopol_hub]]>.