До уваги ВПО з Луганщини, які мешкають у місті Дніпро!

20-07-2023

Шановні мешканці Луганської області, які тимчасово проживають у м.Дніпро!

Нагадуємо, що згідно з Угодою про співпрацю, укладеною між Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області, у Центрі надання адміністративних послуг, розташованому у приміщенні Сєвєродонецького гуманітарного хаба за адресою: м. Дніпро, вул. Петра Калнишевського, 27К, на постійній основі проводить консультаційно-роз’яснювальну роботу начальник відділу обслуговування громадян № 9 (м. Сєвєродонецьк) Олена Ястремська.

З метою забезпечення доступності послуг Пенсійного фонду України, впровадження обслуговування громадян на рівні територіальної громади та організації ефективного прийому громадян, які звертаються до органів ПФУ, здійснюється консультування щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та пенсійне забезпечення; надання субсидій та пільг; здійснення страхових виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Відвідувачам надано можливість отримання довідкової інформації, переліку документів, необхідних для призначення/перерахунку пенсій, субсидій, пільг та страхових виплат, забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України та надання допомоги в користуванні ними.

ГРАФІК РОБОТИ:
Прийомні дні – середа, четвер, п’ятниця.
Години прийому – з 10:00 до 15:00.
Адреса: м. Дніпро, вул. Петра Калнишевського, 27К,