Успіх спортсменів - підводників

08-06-2018

З 25 по 30 травня в м. Кам'янське (Дніпропетровська обл.) проходив Чемпіонат України з плавання в ластах. На ці змагання з'їхалися найсильніші плавці-підводники з 6 областей України, щоб поборотися за медалі Чемпіонату та визначити склад національної збірної команди для участі в Чемпіонаті світу 2018.

9 вихованців Сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «Садко» представляли Луганську область на цих змаганнях. В результаті чотириденної боротьби, спортсмени Луганської області завоювали 14 медалей, з них 2 золотих, 6 срібних і 6 бронзових нагород.

Найуспішніше виступив Майстер спорту міжнародного класу України Лєвін Денис. На його особистому рахунку «золото» на стометрівці з аквалангом і 3 «срібла» на 50 і 100 м плавання в ластах та 50 м пірнання.

Також призерами на особистих дистанціях стали:

МС Сторчева Катерина - 2-е місце на 400 м з аквалангом,

МС Хрипунова Тетяна - 2-е місце на 400 м плавання в біластах,

МСМК Рєзнік Валентина - 3-е місце на 100 м плавання в ластах,

МС Сущенко Володимир - 3-е місце на 800 м плавання в ластах,

МС Полчанов Микита - 3-е місце на 400 м плавання в біластах.

Дуже успішно виступили спортсмени і в естафетному плаванні. Так, хлопці стали Чемпіонами України в чоловічій естафеті 4 по 200 м плавання в ластах (Сущенко В., Серебряков Д., Одиноков А і Лєвін Д.) і посіли 2-е місце в естафеті 4 по 100 м. А дівчата стали володарками бронзових нагород на аналогічній естафеті в складі Рєзнік В., Хрипунова Т., Сторчева К. і Шуліка К. Ще одну срібну медаль принесла команді Луганської області змішана естафета 4 по 50 м (Сущенко В., Рєзнік В., Сторчева К. і Лєвін Д.).

Окремо варто відзначити прекрасний виступ Сущенко Володимира. Він значно поліпшив свої результати і встановив новий Рекорд України на дистанції 200 м плавання в ластах в категорії С - 1.28.00

За підсумками цих змагань МСМК Лєвін Денис і МСМК Рєзнік Валентина потрапили кандидатами в основний склад збірної України, яка візьме участь в Чемпіонаті світу 2018 в Белграді (Сербія) в липні цього року. Спортсменів підготували старший тренер СДЮСТШ ВВС «Садко» Золотов А.Ю. і Полчанова Т.А.

Попереду у спортсменів-підводників підготовка до Чемпіонату України серед юнаків та дівчат, який відбудеться в м. Бровари (Київська обл.) з 19 по 24 червня.