У Сєвєродонецьку встановлено 4 нових зупинки громадського транспорту

01-11-2021

За кошти бюджету громади відповідно до Міської цільової програми благоустрою території міста Сєвєродонецьк на 2021 рік (розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА №404 від 12.04.2021) з метою створення комфортних умов для пасажирів громадського транспорту встановлено 4 зупинки громадського транспорту за наступними адресами: по вул. Новікова (навпроти Льодового Палацу спорту та в районі 78 мікрорайону), по проспекту Центральний (біля ТОВ «Хімтехнологія») та біля ПК «Хіміків» (зупинка тролейбуса).

Зупинки абсолютно нові та мають сучасний естетичний вигляд.

В рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» планується встановлення смарт-зупинок після їх виготовлення підрядником обраним USAID.  Вони будуть облаштовані табло з прогнозованим часом прибуття транспорту, WIFI доступом, картою міста з позначенням місця положення зупинки та найближчих пам’яток, підзарядками мобільних телефонів, відеонаглядом, урнами для сміття).

Смарт-зупинки буде встановлено в місцях найнасичених пасажиропотоків Сєвєродонецька з урахуванням архітектурно-містобудівного середовища та його естетичних основ.

Средняя: 4.7 (3 оценок)