Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 02.11.2021) ( + ДОПОВНЕНО)

01-11-2021

22 - 23 жовтня в КДЮСШ 1 проходив рейтинговий турнір з тенісу настільного «Золота Ракетка Сєвєродонецька » ТОП - 10 та 0 - 100 присвячений дню Сталої Енергії.

В категорії 10 місця розподілились наступним чином :

1 місце посів Поборчий Данило , 2 місце - Скребцов Андрій та 3 місце - Лифарь Володимир

В категорії 0-100

1 місце виборов Кожемякін Євген, 2 місце - Сапунков Павло та 3 місце - Дереаянуо Андрій .

*   *   *

23 жовтня у с.Михайлівка відбувся Турнір з футболу серед команд юнаків 2010-2011 р.н. на призи туристичного агенства «FLY TIME» за підтримкою Луганської обласної асоціації футболу.

В турнірі прийняли участь вісім команд: по 2 команди з Сєвєродонецька та Лисичанська, а також по команді з Старобільська, Шульгінки  та Михайлівки.

Результати ігор:

КДЮСШ 2 – "Скіф" Шульгінка 2:4

КДЮСШ 2 – КДЮСШ 4 Сєвєродонецьк 2:2

КДЮСШ 2 – ФК Лисичанськ 3:2

½ фіналу

КДЮСШ 2 – «Юніор» Старобільськ 1:0

У фіналі юні футболісти КДЮСШ 2 поступились команді  "Скіф" Шульгінка з рахунком  1:4 посів другу сходинку.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

*   *   *

27 жовтня в місті Гірське на стадіоні ВП шахта «Гірське» відбувся перший традиційний Кубок керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з футболу серед дітей та юнаків 2011-2012 років народження.

За переможний кубок змагалися команди юнаків з міст Сєвєродонецьк, Гірське та Кремінна.

Згідно з регламентом змагань переможець визначався за найбільшою сумою очок, набраних у всіх іграх.

Результати ігор вихованців КДЮСШ 2:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) - КДЮСШ 4 (м. Сєвєродонецьк) 1:0

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Прорив» (м. Сєвєродонецьк) 0:2

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – ДЮСШ (м. Кремінна) 7:0

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – «Шахтар» (м. Гірське) 1:2

В запеклій боротьбі вихованці відділення футболу КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецьк посіли ІІІ місце.

Команду підготував тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

*   *   *

28 - 31 жовтня в місті Одеса відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів.

За результатами проведених боїв вихованці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецька посіли наступні місця: срібло отримали - Щербіна Дар‘я та Полупан Данило, бронзу - Чередниченко Костянтин .

Тренер: Юліан Андрієвський.

*   *   *

30-31 жовтня відбувся ІІ етап Відкритого чемпіонату Луганської області з велоспорту маунтенбайк, який пройшов в м.Кремінна.

Змагання проходили за віковими категоріями: 2009-2010 р.н, 2007-2008 р.н., 2005-2006 р.н., 2003-2004 р.н., 2002 р.н. та старші, ветерани.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

ІНДИВІДУАЛЬНА ГОНКА НА ЧАС:

ЗОЛОТО - Давид Цимбалюк, Ксенія Воронова, Олексій Самойлов, Данило Сурженко.

СРІБЛО - Віталій Редька, Софія Шевченко, Дмитро Жепка.

БРОНЗУ - Ярослав Богоутдінов, Катерина Шовкопляс, Микита Ткач, Дмитро Антіпов.

В дисципліні КРОС-КАНТРІ:

ЗОЛОТО - Давид Цимбалюк, Ксенія Воронова, Олексій Самойлов, Данило Сурженко.

СРІБЛО - Ярослав Богоутдінов, Софія Шевченко, Дмитро Жепка, Дмитро Антіпов.

БРОНЗУ - Віталій Редька, Єгор Романюк, Катерина Шовкопляс, Дмитро Горемикін.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Євген Ігнатов та Андрій Фурман.

*   *   *

31 жовтня вихованець КДЮСШ 4 Чумак Давид  виборов срібну винагороду на Чемпіонаті  України 2021 в триборстві з більярдного спорту  "Вільна Піраміда", "Комбінована піраміда",  "Динамічна піраміда" серед  юніорів  м. Кременчук.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Средняя: 5 (2 оценок)