У Сєвєродонецьку відбулися заходи з нагоди 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

26-10-2018

28 жовтня Україна відзначає 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Вітали ветеранів напередодні. Святковий концерт і урочистості відбулись у міській публічній бібліотеці.

До ветеранів та всіх присутніх від імені Сєвєродонецької міської ради, від імені міського голови Валентина Казакова звернулась секретар міської ради Ельвіна Марініч:

«Цього дня ми традиційно вшановуємо живих і полеглих у боях на території України і всіх тих, хто виніс на своїх плечах тягар війни та окупації, згадуємо рідних і близьких, які пережили воєнне лихоліття. Величезна подяка всім, хто не дав знищити наше рідне місто, всю Україну, весь світ, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста та селища».

Виступив також голова міської ради ветеранів Володимир Корженко.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання. Захід продовжився святковим концертом.

Завершилися урочистості подальшим покладанням квітів до братської могили на Меморіалі Слави за участі керівництва міста, представників Луганської облдержадміністрації, Національної поліції, ветеранів та ін.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю