Привітання міського голови Валентина Казакова з 74-ю річницею визволення України від фашистських загарбників

26-10-2018

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, сєвєродончани!

Від щирого серця вітаю вас з 74-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.

Цього дня ми традиційно вшановуємо живих і полеглих у боях на території України, і всіх тих, хто виніс на своїх плечах тягар війни та окупації. Згадуємо рідних і близьких, які пережили воєнне лихоліття, вклоняємося загиблим та безвісти зниклим.

За роки Другої світової війни територія України стала ареною запеклих боїв. З колосальними руйнуваннями і мільйонними жертвами відступали загарбники - жорстокість окупантів забрала величезну кількість життів. За мир довелось сплатити найвищу ціну. Нагородою стало вигнання поневолювачів з української землі. За це величезна подяка всім, хто не дав знищити наше рідне місто, всю Україну, весь світ, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста та селища.

Дорогі ветерани Другої світової війни, від усього серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, добробуту, радості, поваги, любові та уваги з боку рідних і близьких. Спасибі за подвиг, за мужність, за героїзм!

З повагою,

міський голова В.В. Казаков