У Сєвєродонецьку розпочинає роботу товариство українсько-польської дружби

06-09-2018

5 вересня відбулося перше робоче засідання Товариства українсько-польської дружби при Сєвєродонецькій міській раді, положення про яке затверджено сесією міської ради 30 серпня.

Товариство є консультативно-дорадчим органом, утвореним для організації та сприяння реалізації угоди про економічне та культурне співробітництво нашого Сєверодонецька з польським містом-побратимом Єленя Гура, а саме: для координації консультацій з підприємствами, установами, організаціями, підприємцями з питань формування та реалізації місцевої політики у галузях міжнародної співпраці, залучення інвестицій та розвитку економіки міста, створення нових робочих місць.

Голова керівного органу (правління) товариства - Вячеслав Ткачук, генеральний директор будівельно-промислового концерну «Луганськбуд», депутат міської ради, голова постійної комісії з промисловості, транспорту та зв'язку, економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва.

На засіданні між членами правління було розподілено сфери відповідальності. Прийнято також рішення за два тижні напрацювати пропозиції щодо співпраці з Єленєю Гурою і потому скласти план роботи товариства на найближчий час.