«День відкритих дверей» сєвєродонецького спорту

07-09-2018

Шостого вересня у міському Палаці культури відбулося спортивне свято «День відкритих дверей», приурочене до Дня фізичної культури і спорту України. Запросили на нього діючих спортсменів і тренерів, ветеранів спорту і тих, хто, можливо, вже завтра захоче приєднатися до численних вихованців сєвєродонецьких спортивних шкіл.

Присутніх тепло вітали міський голова Валентин Казаков, перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, секретар міської ради Ельвіна Марініч і начальник відділу молоді та спорту міської ради Віталій Невеселий.

«Наше місто має величезні спортивні традиції. У Сєвєродонецьку завжди бурхливо розвивався теніс - у нашому місті є  криті і відкриті корти, два басейни. І сьогодні учні до четвертого класу навчаються плавати безкоштовно, а у Сєвєродонецьку створено власні школи підводного орієнтування і плавання в ластах. Сєвєродонецьк спортивний знають далеко за межами країни. І сьогодні у славетних ветеранів достойна зміна – плавці, гімнасти, тенісисти, легкоатлети.

Міська рада, депутати роблять дуже багато для того, щоб спортивна база і умови для спортсменів весь час розвивалися, удосконалювалися,– Сподіваюся, що вже за два роки ми побачимо позитивні зміни. Наразі виконано проект на прекрасний спортивний комплекс, який буде розташовано навпроти КДЮСШ-1. Виконується проект з реконструкції стадіону», – наголосив міський голова Валентин Казаков та побажав здоров’я, щастя, мирного неба і нових перемог.

Від народного депутата України Сергія Шахова вітання передав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв: «Всі ми бачимо сьогодні, скільки дітей займається спортом у нашому місті. Це дуже важливо. Заради цього ми з вами працюємо. Вже є домовленість з Федерацією футболу України, що у нас будуть нові майданчики зі штучним покриттям. Сподіваємося, що зможемо повернути Льодовий Палац і капітально його відремонтувати.

Найголовніше, що у нас є достойна спортивна історія, уславлені спортсмени, професійні тренери і дуже талановита молодь. Щиро дякую всім, хто зрощує наше спортивне майбутнє – міста і країни».

Грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради та подарунками відзначені 23 тренери-викладачі. Подяку виконкому висловлено 17 ветеранам спорту та представникам громадськості. Грамоти відділу молоді та спорту отримали 23 вихованці ДЮСШ – переможці та багаторазові переможці спортивних змагань на рівні Донбасу, країни, Європи і світу.

У спортивному дефіле були представлені всі види спорту, що культивуються у дитячо-юнацьких спортивних школах відділу молоді і спорту нашого міста: теніс і теніс настільний, бокс, дзюдо і кікбоксінг (цей вид існує у Сєвєродонецьку майже 30 років), скелелазіння, легка і важка атлетика, гімнастика спортивна, спортивне орієнтування, підводний спорт, велоспорт, футбол, баскетбол (він не втрачає популярності у сєвєродончан вже півстоліття), волейбол (славетна «Сєвєродончанка» стала візитної карткою міста), гандбол (відновлено 2018 року).

Танцювальні номери спортсменам подарували колективи міського Палацу культури.