Ви тут:

У Сєвєродонецьку пройшла виставка-ярмарок голубів та декоративних птахів

25-05-2019
Категорія: 

До Дня міста Сєвєродонецька 24 травня пройшла традиційна виставка-ярмарок голубів, співочих та декоративних птахів. 

Для багатьох учасників, а сьогодні вони з’їхалися з багатьох міст Луганської та Донецької області, це вже не просто виставка, а привід зустрітися з друзями. 

На захід завітав і в.о.міського голови Вячеслав Ткачук. Вячеслав Петрович привітав всіх учасників виставки з 85-ти річчям  міста та подякував організатору виставки, керівнику Сєвєродонецького клубу голубівників, декоративних і співочих птахів Юрію Олійнику за свято, яке він влаштував для наших жителів: «Спілкування з природою для дітей і для дорослих це і є спілкування з внутрішнім світом. Ми стаємо добрішими, більше посміхаємося. Сенс життя - щоб бути щасливими, і природа нам в цьому допомагає. Тому бажаю вам бути щасливими. Ще раз всіх зі святом». 

Учасники привезли на виставку-ярмарок голубів різних порід: спортивні, декоративні та інші. Також можна було зустріти і купити сільськогосподарську птицю, а також різні породи кролів. Можна було побачити співочих і екзотичних птахів, особливо папуг неймовірного окрасу.

Переможцям виставки в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і заступник міського голови Григорій Пригеба вручили відзнаки та кубки.

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
354
0