Чемпіонат міста Сєвєродонецька з техніки водного туризму, присвяченого Дню міста

25-05-2019

В.о.міського голови Вячеслав Ткачук привітав учасників відкритого Чемпіонату міста Сєвєродонецька з техніки водного туризму, присвяченого 85-й річниці з Дня заснування міста, який відбувся 25 травня на озері Чистому.

«Дякую всіх організаторам і учасника за підтримку щорічної традиції – проводити  спортивні змагання на воді. Дуже приємно, що до участі залучаються команди з інших міст і районів Луганщини. Всім перемог і нових досягнень!» - побажав Вячеслав Ткачук.

У Чемпіонаті взяли участь команди Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінної та Попаснянського району. Сєвєродонецьк представляла команда Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді під керівництвом КМС  з водного туризму Лариси Борисової, яка і була головним суддею змагань.

Усього на змагання з’їхалося близько 100 спортсменів.

Перед стартом в.о. міського голови Вячеслав Ткачук нагородив призерів Чемпіонату України зі спортивних походів у різних.

Змагання проводились у двох вікових категоріях: юніори та дорослі в трьох класах суден: «Байдарка», «Катамаран 2», «Катамаран 4».

По завершенню переможці отримали нагороди від Сєвєродонецької міської ради. Так, 90% всіх нагород вибороли сєвєродонецькі спортсмени.

Бажаємо нашим туристам ще більших досягнень та наступних перемог!

Кликните по изображению для просмотра в полном размере