У міськраді відбулось нагородження з нагоди Дня юриста

05-10-2018

5 жовтня, напередодні Дня юриста України, у міськраді відбулось нагородження з нагоди професійного свята.

Від міського голови Валентина Казакова, від себе особисто вітав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв:

«Мені як людині, яка має багаторічний досвід в області права, можна з упевненістю сказати, що професія юриста одна з найважчих. Переконаний, що успішна праця юристів, їх знання та досвід призведе до процвітання нашого міста та всієї нашої держави. Впевнений, що успіх будь-яких реформ, у першу чергу, залежить не від утворення нових органів, їх перейменування, а від чесної праці юристів, їх компетентності, принциповості та об’єктивності. І професія юриста не лише має велику честь, а й велику відповідальність, оскільки люди довіряють нам свою долю. Бажаю, щоб й надалі служіння закону було життєвим кредо для всіх юристів».

За високий професіоналізм, сумлінну працю, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня юриста України грамотами Сєвєродонецької міської ради нагороджено співробітників Сєвєродонецького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області: заступника начальника Оксану Вакало, головних спеціалістів Світлану Якимову, Олену Димніч та Марину Савченко.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради