Товариський футбольний матч між командами Сєвєродонецької міської ради та військового комісаріату

22-07-2018

22 липня в рамках заходів, присвячених 4-ій річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань та Дню українських миротворців, між командами Сєвєродонецької міської ради і Військового комісаріату відбувся традиційний товариський футбольний матч.

Міський голова Валентин Казаков привітав команди і глядачів зі святом та традиційним матчем: «Я вас всіх вітаю зі святом! Сьогоднішній товариський матч ще раз говорить про те, що у нас армія та народ - єдині тому, що всі вони - Україна. Я бажаю, щоб сьогодні в спортивній боротьбі перемогла дружба. Щастя вам, миру і добра!»

Матч проходив завзято та натхненно. Ініціативу перехоплювала то одна, то інша команда. На 27 хвилині завдяки передачі начальника відділу молоді та спорту міськради Віталія Невеселого в один дотик гол був забитий у ворота військомату Андрієм Микитченко. Але після цього ініціативу перехопила команда військових та фортуна цього разу була на їх стороні.

В результаті напруженої боротьби перемогла команда військомату з рахунком 4:1.

За участь у матчевій зустрічі з футболу та з нагоди 4-ї річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань переможці отримали кубок, який вручила заступник міського голови Інна Фесенко.

Футболісти міськради заявили, що наступного разу вони обов’язково влаштують матч-реванш.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради