Свято Першого дзвоника у Сєвєродонецьку

01-09-2018

1-го вересня в усіх сєверодонецьких школах пролунав Перший дзвоник. Цього року школи відкрили свої двері для 1185 першокласників (а це - 45 класів).

Вітали школярів під час урочистих лінійок почесні гості, директора шкіл, вчителі та батьки. Розквітчані синіми та жовтими кольорами, квітами та різнокольоровими візерунками вишиванок новоспечені учні, одинадцятикласники (їх у цьому році 585) та всі школярі зустрічали День знань та новий навчальний рік.

Міський голова Валентин Казаков побував у 12-й школі та завітав на лінійку до школи № 13. З побажаннями щастя, здоров’я та мирного неба міський керманич звернувся до усіх присутніх, зазначивши, що державою прийнята програма Нової Української Школи, за якою в цьому навчальному році всі перші класи шкіл міста будуть забезпечені новим обладнанням, яке відповідає вимогам сучасності.

Під час своєї промови міський голова наголосив, що міська влада багато робить для того, щоб умови навчання у школах стали набагато краще. Так, для 12-ї школи будується котельня, яка вже цього року автономно забезпечить тепло цій школі. Нові котельні будуть також в 11-й і 6-й школах. У школі 13 найближчим часом буде проведено велику роботу з енергозбереження, а саме – з утеплення фасаду, та відремонтовано покрівлю. Триває робота над проектом, за яким 13-та школа стане закладом суміщеного типу, в якому буде і дитячий садок, і школа, зазначив Валентин Казаков та наголосив, що головне завдання школярів - отримувати необхідні знання, вчитися та стати достойними громадянами України.

Від народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова зі святом Першого дзвоника привітав присутніх на урочистостях у колегіумі перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та побажав першокласникам без зупинок прямувати багатогранною та нескінченою дорогою Знань, з особливою теплотою звернувся до освітян, подякувавши за теплоту сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до Сєвєродонецька, до нашого краю та до всієї України.

Секретар міської ради Ельвіна Марініч від Сєвєродонецької міської ради поздоровила освітян, учнів 11-ї школи та їх батьків з Днем знань. Майбутнім випускникам вона побажала вже сьогодні відчути відповідальність і вдало здати ЗНО, адже високі шкільні досягнення допоможуть досягти наміченої мети.

Кожен новий навчальний рік неповторний. Відлуння Першого дзвоника тремтітимуть у повітрі аж до травня. Хвилювання свята позаду – попереду захоплююче й насичене шкільне життя.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Средняя: 5 (2 оценок)