Футбольний матч між підприємцями та міською радою

01-09-2018

31 серпня у Сєвєродонецьку на міському стадіоні «Хімік» відбувся товариський футбольний матч між збірними командами підприємців та міської ради. Змагання приурочили Дню підприємця.

Привітати учасників матчу завітав міський голова Валентин Казаков: «Мета будь-якого спортивного масового заходу - згуртувати і зблизити людей. Я радий, що підприємці і посадовці не лише продуктивно працюють, а й займаються спортом і вміють організувати своє дозвілля».

Матч вийшов цікавим - команди показали справжні бойові якості.

Гра проходила у запеклій боротьбі, кожна з команд прагнула перемогти. Підприємці боролися за перемогу до фінального свистка, що сподобалось вболівальникам і суперникам - перший гол забили вони. Але потім фортуна опинилася на боці команди міськради, яка протягом першого періоду двічі вразила ворота суперника, а потім ще двічі – у другому.

В результаті напруженої боротьби перемогла команда Сєвєродонецької міської ради з рахунком 4:1.

До речі, в минулому році з таким самим рахунком перемогли підприємці.

За участь у матчевій зустрічі з футболу та з нагоди свята команду підприємців нагородили подякою від Сєвєродонецької міської ради, яку вручив перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

Як проходив матч: