Спортивна мозаїка

26-12-2017

З 13 по 16 грудня 2017 року у м. Допропілля відбувся  7 –й всеукраїнський турнір з боксу пам’яті С.Г. Арутюнова.

В змаганнях прийняли участь спортсмени з 21 міста (Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Сєвєродонецька, Кремінна,  Старобільськ,  Лисичанськ та міст Донецької області).

КДЮСШ 1 представляли 5 боксерів в різних вагових категоріях. Але здобути перемогу вдалося лише одному спортсмену. В ваговій категорії 62 кг 1 місце посів Рабочий Давид.

Тренер Вадим Слєпньов.

З 15 по 18 грудня 2017 року у м. Харкові  відбувся  всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті ЗТУ В.А. Березюка серед юнаків 2006-07 та 2008-09 р.н.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтави, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Сєвєродонецька, Лиману, Краматорська, Слов’янська. Турнір проходив в Спортивному Клубі «Слобожанець».

Рисухін Богдан посів 1 місце, Галенко Матвій - 2 місце, Кісільов Олег - 3 місце. Двом початківцям  (Рисухіну Богдану та Галенко Матвію ) присвоєно наступний колір поясу - «помаранчевий».

Тренер - Олександр Тарєльник.

З 16 по 17 грудня 2017 року у м. Сєвєродонецьку відбувся  відкритий чемпіонат Луганської області з тенісу настільного.

У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Сєвєродонецька, Троїцького, Рубіжного, Старобільська, Лисичанська, Кремінної, Слов’янська, Лиману, Дружківки та Краматорська. Усього понад 90 спортсменів.

Серед дівчат 2007 року 1 місце посіла вихованка КДЮСШ 1 Тертична Марія.

У категорії хлопці 2007 року золоту медаль отримав Кузьменко Ярослав, а срібну -Поборчий Данило.

У віковій категорії «хлопці 2005 року» всі медалі завоювали сєвєродончани: 1 місце - Гапотченко Андрій; 2 місце - Жулін Владислав; 3 місце - Попковський Данило.

Також особисті змагання проходили в категорії «жінки » та «чоловіки».

Жінки: всі призові міста посіли вихованці КДЮСШ 1 - 1 місце - Матюніна Вероніка; 2 місце - Кулаченко Валерія; 3 місце - Радченко Діана.

Чоловіки: 1 місце - Сапунков Павло.

Серед командного змагання в Чемпіонаті області дві команди дівчат КДЮСШ 1 стали переможцями та срібними призерами. Перше місце посіла команда вихованок КДЮСШ 1 в складі Абєлєнцевої Катерина, Кулаченко Валерії та Радченко Діани. Друге місце - м. Сєвєродонецьк, склад команди: Матюніна Вероніка, Шередега Софія та Тертична Марія.

Тренер Олександр Мінін.

14-17.12.2017р. в пгт. Ковшаровка проходив ІХ турнір з міні-футболу серед дітей 2009-2010 р.н. на призи клуба «Мрія ЮФК». У турнірі змагалися 20 команд з Донецької, Луганської та Харківської областей. Команда наймолодших юнаків КДЮСШ 2 посіла 10 місце.

Тренер-викладач Євген Володимирович Сімбірьов.

16.12.2017р. в м. Сіверську відбувся Відкритий турнір з міні-футболу серед юнаків 2005-2006, 2007-2008рр.н., присвячений Дню Святого Миколая. В обох вікових групах змагалися по 6 команд. Юнаки 2005-2006р.н. посіли 2 місце (тренер Андрій Сергійович Микитченко), а юнаки 2007-2008р.н. стали бронзовими призерами змагань (тренер Євген Володимирович Сімбірьов).

15-17.12.2017р. в м. Бахмут проходив Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичних стрибків на призи Заслуженого тренера України В.А. Петрова. У змаганнях взяли участь спортсмени з усієї України. Олександра Стрижак стала чемпіонкою змагань, показавши кращий результат у стрибках у висоту. Нагороджував переможців особисто С.Н. Бубка, який був почесним гостем змагань. Інша вихованка КДЮСШ 2 Єлизавета Ляшенко показала високі результати в стрибках у довжину та потрійному стрибку, але через велику кількість сильних атлетів зупинилася за крок до п’єдесталу.

Підготував спортсменок Микола Іванович Трембач.

16.12.2017р. в м. Сєвєродонецьк відбувся Відкритий Кубок області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, до 15 років (2002р.н.) та доросліше. У змаганнях взяли участь понад 140 спортсменів з Сєвєродонецька, Новопскова, Кремінної, Петропавлівки, Сватового, Рубіжного та Біловодська. Серед чоловіків команда посіла перше місце. В особистій першості наші спортсмени показали високі результати.

Серед юнаків до 13 років срібними призерами стали Данило Запорожський та Данило Кошовий. Данило Леус завоював бронзу.

Серед юнаків до 15 років Гліб Ферт став чемпіоном у ваговій категорії 56 кг з результатом 127 кг. У в/к 62 кг Ілля Махнутін став срібним призером, Михайло Артуров – бронзовим.

Серед дорослих у в/к 62 кг Геннадій Шахов посів 3 місце. У в/к 85 кг Станіслав Кулєш завоював срібло, а Валентин Тіщенко – бронзу. Сарибек Мартиросян посів 2 місце у змаганнях, Олександр Логачов став третім. Богдан Бурячек став переможцем у в/к 105 кг з сумою двоборства 377 кг. Денис Назарько у в/к +105 кг став срібним призером. Юрій Кочетов став чемпіоном у в/к +105 кг.

Підготували спортсменів Микола Дмитрович Воденіков та Андрій Григорович Кравець.

Відділ молоді та спорту міськради