Спортивна мозаїка

25-05-2018

Дзюдо

19 травня у Рубіжному відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років. У ньому взяли участь понад 150 спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Красноріченська, Щастя, Добропілля, Слов’янська, Краматорська та Сватового. Вихованці КДЮСШ №1 привезли із змагань заслужені нагороди. Данило Мороз здобув золоту медаль (вагова категорія 90 кг),  Максим Величко – срібну (60 кг), Ілля Щербак – бронзову (55 кг).

Одночасно проводилася і відкрита першість міста з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2007, 2008-2010 р. н.

Наші спортсмени теж виступили на відмінно. Перші місця посіли  Назар Макешин, Богдан Рісухін, Данило Ярошевич, Матвій Бурков і Матвій Величко. На другу сходинку п’єдесталу піднялися Марк Петров, Матвій Галенко та Микита Шевченко. Треті місця завоювали Тимур Тулінов, Віталій Бєлов, Олег Кісільов і Олексій Мартовицький.

Тренуються хлопці під керівництвом Олександра Тарєльника.

Легка атлетика

17-18 травня у Кремінній проходив відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2001-2002 р. н. та 2003-2004 р. н. Учасники змагалися в бігу на короткі та середні дистанції, різних видах стрибків, метаннях та естафеті. Команди легкоатлетів з КДЮСШ №2 посіли перші командні місця і завоювали пам’ятні кубки. Також наші спортсмени привезли зі змагань 49 медалей, 29 з яких – золоті. Чемпіонами змагань стали: Едуард Шумський (естафета), Ігнат Комплектов (естафета), Данило Мерщанський (біг 200 м та естафета), Валентин Остапенко (біг 400 м та естафета), Ілля Утросін (біг 100 м, біг 200 м, стрибки у висоту та естафета), Олександр Клименко (метання списа), Артем Сурков (біг 110 м з/б та естафета), Тимур Василенко (біг 100 м, біг 110 м з/б та естафета), Єлизавета Ляшенко (стрибки у довжину та потрійний стрибок), Олександра Стрижак (біг 100 м з/б, метання списа, стрибки у висоту та потрійний стрибок), Лілія Удовиченко (біг 100 м та 200 м), Олександр Рязанцев (біг 100 м, 200 м та 400 м).

Підготували чемпіонів: Наталія Анатоліївна Жепка, Станіслав Юрійович Кулєш, Микола Іванович Трембач.

Футбол

18 травня у Сєвєродонецьку відбулися фінальні матчі чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2001-2002 р.н. У грі за звання чемпіонів зустрілися команди юнаків Сєвєродонецька та Рубіжного. У напруженій боротьбі сильнішими виявилися вихованці КДЮСШ №2, які здолали суперника з рахунком 2:0 і стали чемпіонами змагань. Автором переможного дубля став Вадим Токаренко. Тренує хлопців Всеволод Олександрович Семенов.

19 травня у Сватовому проходили матчі чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2005-2006 р. н. Команда вихованців КДЮСШ №2 обіграла господарів поля з розгромним рахунком 6:0. Авторами переможних м’ячів стали Артем Донченко, який забив суперникам 3 гола, Кирило Кутовий, Савелій Шостацький та Кирило Кузьмицький. Підготував команду Андрій Сергійович Микитченко.

20 травня у Сєвєродонецьку відбулися заключні ігри чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2007-2008 р. н. Наші хлопці приймали команду з Новопскова. Матч закінчився перемогою сєвєродончан з рахунком 2:0. Обидва м’ячі у ворота суперників забив Станіслав Самусенко. Тренує команду Євген Володимирович Сімбірьов.

Гімнастика спортивна

18 травня був організований відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам’яті В.В. Матліна з гімнастики спортивної, у якому взяли участь дівчата з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та Бахмута. Переможницями змагань у своїх спортивних розрядах стали: Алевтина Данильченко, Діана Уварова, Єлизавета Щербак, Анастасія Гончарова, Владислава Шевченко. Всі учасниці змагань отримали пам’ятні подарунки.

Підготували спортсменок: Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко, Ірина Володимирівна Мерзлікіна.

Відділ молоді та спорту міської ради