Все на землі танцює і співає

25-05-2018

18 травня, до Дня Європи в Україні та Всесвітнього Дня вишиванки, міський Палац культури запросив городян на фестиваль творчості своїх аматорських колективів «Веселка талантів».
Свято розпочинало­ся ще у фойє, де любительське об’єднання «Червона ниточка» виставило власні роботи та пропонувало майстер-клас з вишивки. Тут же тривала і концертна програма від колективів філій КЗ «СМПК» – клубів селищ Борівське та Сиротине. А потім глядачі в більшості своїй перемістилися до великої зали, щоб перейнятися добрим настроєм та енергією танцювальних колективів акробатичного рок-н-ролу «Мега» та сучасної хореографії «DKdance».

Як завжди, чарували майстерністю ансамблі бального танцю «Еврика» і «Мрія». Глядачі однаково щедрими оплесками нагороджували іменитих виконавців і малечу, затамувавши подих слухали композиції, запропоновані ансамблем естрадної пісні «Луч», народним хором «Козачі наспіви» та іншими вокалістами. І якщо сучасні мелодії зворушували, то знайомі з дитинства багатоголосі пісні сповнювали силою та відчуттям нездоланного простору і свободи. Вони не залишили байдужими і подружжя з англійського Прістона, яке у власних справах завітало до міста та зрештою потрапило й на фестиваль. «Ми просто зачаровані», – кілька разів щиро повторили гості, які й самі у вільний час займаються співом.

У фіналі заходу начальник відділу культури Т.В. Грачова та директор міського Палацу культури О.В. Гринько вручили грамоти керівникам творчих колективів МПК, а глядачі мали нагоду побачити на сцені разом багатьох з тих, хто не лише має хист до творчості, а й знаходить час, щоб дарувати її прекрасні плоди іншим.

За інформацією газети "Сєвєродонецькі вісті"