Ви тут:

Спортивна мозаїка

22-08-2018
Категорія: 

18 серпня 2018 року  в м. Лисичанську відбувся  відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодше. Турнір зібрав понад 80 учасників з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Троїцького та Сватового.

Вихованці КДЮСШ 1 посіли такі місця в своїх вагових категоріях:

1 місця: Макешин Назар, Сюткін Артем, Ярошевич Данило, Рисухін Богдан, Галенко Матвій, Лихач Микита.

2 місця: Самарський Михайло та Тулінов Тимур.

Бронзові медалі отримали Бурков Матвій, Щербак Ілля, Мартовицький Михайло, Мартовицький Олексій та Дашдамиров Рамі.

Тренер  Олександр Тарєльник.

 

З 18 по 19 серпня 2018 року у м. Маріуполі відбулись змагання зі скелелазіння серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок у форматі складність і швидкість.

Змагалися скелелази з Луганської, Донецької, Харківської Дніпропетровської областей  (усього - понад 80 учасників).

Вихованці КДЮСШ 1 гідно виступили на цих змаганнях і здобули 4 золотих медалі, 3срібні; 3 бронзові.

Колмикова Дарина (наймолодша учасниця серед дівчат) стала абсолютною чемпіонкою, посівши 1 місце і в форматі швидкість , і в форматі складність.

Харченко Михайло (йому 6,5 років) в змаганнях на складність посів 1місце.

Серед старших скелелазів Шутько Марк у форматі складність посів 1 місце; у фоматі швидкість - 3 місце.

Клочко Гліб у форматах швидкість та складність виборов2 місце.

Савка Роман (2000 р.н.) змагався з чоловіками, які старше за нього, та посів 3 місце у форматі складність.

 

21 серпня 2018 р. у районі озера «Паркове» м. Сєвєродонецька проводились відкриті змагання зі спортивного орієнтування, присвячені Дню Незалежності України.

Спортсмени КДЮСШ 3 змагалися на дистанції за вибором (дистанція складалась з 18 контрольних пунктів). У змаганнях взяли участь 20 спортсменів КДЮСШ 3 та міського Центру Туризму, а також 5 ветеранів. Команди були поділені на вікові групи: Ж/Ч – 12 (молодша); Ж/Ч – 14 (середня); Ж/Ч – 16 (старша).

            Місця розподілились так:

                        Ж/Ч – 16                                Ж/Ч – 14                                            Ж/Ч – 12

І місце –         Куценко Дар’я                      Кофанова Вероніка                       Злобіна Катерина

                        Онопко Данило                    Биков Ярослав                             Бондаренко Ілля

 

ІІ місце –       Колмичек Дар’я                   Пилипенко Юлія                                         -----

                        Костін Олексій                     Целуйко Назар                                 Нейсін Данило

 

ІІІ місце      Азімбаєва Валерія                          ------                                                   -----

                        Стариков Руслан                           ------                                        Целуйко Павло

Відділ молоді та спорту

Рейтинг: 
Голосов пока нет
259
0