Апаратна нарада 20 серпня

20-08-2018

20 серпня відбулась нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Міський голова Валентин Казаков звернув увагу відділу освіти та інших розпорядників бюджетних коштів на те, що всі дитячі дошкільні заклади, школи, місця загального дозвілля мають бути огороджені належним чином, а також наголосив, що, крім огорожі, доцільно на таких територіях встановлювати відеоспостереження та забезпечувати спеціалізовану охорону. У зв’язку з цим, мер надав доручення відповідним розпорядникам бюджетних коштів готувати запити на виконання відповідних робіт.

Представник Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП у Луганській області Павло Базилевський доповів про акт вчинення протиправних дій з пошкодження ліхтарів у міському парку і на площі Перемоги та зазначив, що поліція вживає дії зі встановлення обставин вказаної події.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв  висловив обурення невиконанням наданих минулого тижня доручень керівнику КП «СКС» щодо забезпечення належного вивезення твердих побутових відходів та утримання контейнерних майданчиків відповідно до встановлених державних санітарних норм та повідомив присутніх про застосування заходу дисциплінарного стягнення до директора КП «СКС» В.І. Самохіна у вигляді догани у зв’язку з невиконанням обов’язків, передбачених відповідними пунктами Контракту.

З питання вивозу сміття зі сміттєвих баків, які розташовані по території міста,  першим заступником міського голови Ігорем Слєсарєвим надані протокольні доручення КП «СКС» та УЖКГ до 17-00 години 20.08.2018р. надати складений графік встановлення у житлових кварталах міста контейнерів (об’ємом 7 куб.м.) для збору крупногабаритного та будівельного сміття. Відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста доручено щоденно перевіряти майданчики для сміття щодо відповідності їх утримання відповідно до Правил благоустрою та діючого законодавства та щоденно надавати звіт. При наявності порушень складати приписи та протоколи. Доручено негайно перевірити контейнерний майданчик за адресою пр-кт  Гвардійський, 24 та скласти припис; також скласти адміністративний припис про правопорушення по утилізації сміття на території ринку «Радість», де підприємцями, які торгують на території цього ринку, створено компостну яму.

Відділом по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста зазначено, протягом тижня проводились рейди з регулярного покосу трави та знищення карантинних рослин, особливо на території та біля автогаражних кооперативів, промзони. Обговорили найбільш проблемні території та шляхи приведення їх до належного стану.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради