Спортивна мозаїка

20-10-2016

х х х

8 жовтня у смт Марківка пройшов 1-й тур чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2000-2001 р.н. Гру проти господарів поля команда КДЮСШ-2 закінчила з рахунком 5:2, здобувши перемогу. Тренує хлопців Всеволод Олександрович Семенов.
Також цього дня у Сєвєродонецьку в рамках чемпіонату області 2 матчі провела команда юнаків 2006-2007 р.н. Гравці КДЮСШ-2 проти суперників з Новоайдару зіграли дуже впевнено і здобули перемогу, забивши у ворота новоайдарівців 6 м’ячів, не пропустивши жодного у власні. Матч з командою з Новопскова закінчився з нічийним рахунком, жодна з команд не вразила ворота суперника (0:0). Сєвєродонецьку команду тренує Андрій Сергійович Микитченко.
9 жовтня у смт Новоайдар відбувся 3-й тур чемпіонату області серед юнаків 2002-2003 р.н. Команда КДЮСШ-2 матч проти місцевої команди закінчила з рахунком 4:0 на свою користь. Радість перемоги з юними футболістами розділив тренер Всеволод Олександрович Семенов.
У Сєвєродонецьку в цей день 3-й тур змагань проводила й команда юнаків 2004-2005 р.н. Хлопці впевнено обіграли команду зі Старобільська. Матч завершився з рахунком 6:0. Тренує футболістів Андрій Сергійович Микитченко.
8 та 9 жовтня у Куп’янську проходив традиційний турнір з футболу пам’яті відомого футболіста Куп’янщини, майстра спорту Куценка Андрія. Команда юнаків КДЮСШ-2 2008-2009 р.н. вперше брала участь у таких змаганнях. Хлопці посіли 6 місце з 10 команд. Тренер команди – Андрій Анатолійович Ісаєнко.

х х х
З 4 по 8 жовтня у м. Шостка проходили Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), на яких вихованець КДЮСШ-2  Олександр Загайнов 2007 р.н. посів перше місце. Також дипломом за підготовку переможця змагань був нагороджений тренер-викладач Геннадій Іванович Шатохін.

х х х

15 жовтня у Сєвєродонецькій КДЮСШ-1 відбувся відкритий міський турнір з тенісу, присвячений Дню захисника України.

Учасниками змагань стали тенісисти КДЮСШ-1 і Луганської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімпійська надія».

Перше місце серед хлопчиків вікової категорії до 10 років посів Олександр Заярний, який виграв у наполегливій боротьбі у Святослава Савчука. На 3-му місці – Микита Манцев.

У віковій категорії дівчат до 10 років наймолодша учасниця змагань Злата Землянко виграла у Аліни Мартиненко.

Нелегко дісталася перемога й Дмитру Дорошенку (вікова категорія – хлопчики до 14 років). Він виграв у Дениса Белімготова. Бронза – у Єгора Воронцевича.

Серед дівчат вікової категорії до 14 років на 1-му місці Єва Вакуленко, на 2-му – Марта Лущанец, на 3-му – Ганна Веревська.

х х х

14 та 15 жовтня у Сєвєродонецьку проходив Кубок області зі скелелазіння у категорії болдерінг. У ньому взяли участь більше 40 спортсменів. Не кожен скелелаз відважився вийти на старт. Болдерінг – найновіший вид скелелазіння, але вже достатньо популярний серед молоді. Він потребує гарної фізпідготовки і нестандартного мислення. На наших змаганнях на старт вийшли діти, причому наймолодші з них 2008 р.н. Особливо пристрасті вирували у фіналі Кубка: були й сльози, й травмовані колінця. Але наша провідна спортсменка Катерина Зомарева все ж поступилася золотою медаллю Юлії Макогон. У хлопців впевнено до перемоги йшов Дмитро Гавриленко, інші хлопці «наступали йому на п’яти». Також хочеться відзначити наших більш старших спортсменів: Володимира Зомарева і Дмитра Веслогузова, Єву Олександрову і Олександру Вихрову – 1-2-і місця у групі 2005-2006 р.н.; Марка Крушельницкого і Дар’ю Мостову – переможців у групі 2003-2004 р.н. Причому у Дар’ї і дідусь Іван Мостовий (КМС), й батько Михайло Мостовий (має 2-й розряд) також займалися скелелазінням й альпінізмом. І таких спортивних династій у нас декілька. У групі 2001-2002 р.н. перемогу здобули Олексій Мишко й Арина Коротун.

х х х

15 жовтня у КДЮСШ-1 до Дня захисника України відбулася відкрита першість міста з боксу. У змаганнях взяли участь 80 спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Старобільська, Мілового, Кремінної й Лисичанська. Вихованці КДЮСШ-1 Павло Савченко, Артем Погорєлов, Артем Костомаров, Данил Чечулін, Кирило Соловьйов, Микола Лущай посіли перші місця у своїх вагових категоріях.

Гарну техніку й тактику продемонстрували Павло Савченко і Артем Костомаров.

х х х

14 жовтня у Кремінній пройшла матчева зустріч з боксу Луганскої та Донецкої областей, присвячена Дню захисника України.

На неї завітали 60 боксерів. Спортсмени КДЮСШ-1 Олексій Курило посів 1-е, а Артемій Погорєлов – 2-е місце.

х х х

15 жовтня у Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед кадетів. Він зібрав 75 учасників з Сєвєродонецька, Рубіжного, Троїцького і Лисичанська. Вихованці КДЮСШ-1 Сергій Павлов і Влад Степанов посіли другі місця у своїх вагових категоріях. А Данил Мороз та Наталія Пригода – треті.

х х х

15 жовтня у Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодше.

У ньому взяли участь 95 юних спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Троїцького та Лисичанська. Самбісти КДЮСШ-1 Матвій Бурков і Максим Величко перемогли. Другі місця у Артема Буркова й Іллі Щербака. Треті – у Артема Сюткіна, Максима Самарського, Тимура Тулінова, Назара Макешина, Олега Кисильова, Антона Поляничкіна, Матвія Галенка, Богдана Рисухіна.

Відділ молоді та спорту міської ради