«Вчимося жити безпечно»

20-10-2016

18 жовтня 2016 року у м. Сєвєродонецьку на базі навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України в Луганській області пройшов міський навчально-тренувальний збір юних рятувальників «ШКОЛА БЕЗПЕКИ».

Координатором Збору виступив міський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Метою Збору є популярізація серед дітей Всеукраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки», як форми здорового та активного способу життя. Участь у зборі прийняли 15 команд шкіл та навчальних закладів міста Сєвєродонецька ( учні 8-10 класів). Захід відкрила директор міського центру туризму Борисова Лариса Лонідівна, а також привітала усіх учасників збору. З вітальним словом до дітей звернулись і представники міської влади, Головного управління ДСНС України в Луганській області .

Учні мали можливість підвищити рівень знань у галузі безпеки життедіяльності.

Школярі з інтересом брали активну участь під час прведення занять на етапах: «Бойове розгортання», «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії», «Рятувальні роботи в природному середовищі», «Рятувальні роботи на воді» та «Надання першої медичної допомоги».

Після проведення збору, жодна команда учасник не осталася без подарунків від Сєвєродонецької міської ради.

Сергій Мірошниченко,

майстер виробничого навчання