Спортивна мозаїка

08-02-2018

02.02.2018 р. в м. Сєвєродонецьку відбувся Відкритий обласний турнір з міні-футболу пам’яті Горковенка С.М. У змаганнях взяли участь 4 команди: Сєвєродонецька команда ветеранів, «Лугексперт», команда юнаків КДЮСШ 2 та команда вихованців Горковенка С.М. Вихованці КДЮСШ 2 не лише здобули безцінний досвід, а й стали срібними призерами цього турніру. Вони обіграли команду вихованців Горковенка С.М. та команду «Лугексперт». Команді ветеранів юнаки поступилися з рахунком 1:0. Організатори турніру планують зробити його традиційним.

03.02.2018 р. в м. Сєвєродонецьку проходили матчі І туру Чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2001-2002рр.н. Початок змагань став успішним для наших хлопців, адже обидва матчі завершилися перемогою. Команду з Новоайдара вихованці КДЮСШ 2 обіграли з рахунком 10:0, а команду зі Сватово – з рахунком 4:0.

Тренує команду Всеволод Олександрович Семенов.

Також цього дня в м. Новопскові свій перший матч в рамках згаданого чемпіонату проводила команда юнаків 2003-2004 р.н. Наші хлопці впевнено перемогли команду господарів з рахунком 6:2.

Тренер Андрій Сергійович Микитченко.

04.02.2018 р. в м. Сватовому відбулися матчі другого туру Чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2005-2006 р.н. Сєвєродонецькі футболісти перемогли команду з Рубіжного з розгромним рахунком 9:2 та у запеклій боротьбі здолали команду з Лисичанська з рахунком 7:5.

Тренер Андрій Сергійович Микитченко.

03.02.2018 р. в м. Черкаси пройшов щорічний відкритий Чемпіонат міста зі скелелазіння. Змагання проходили на важкість (це лазіння з нижньою страховкою).

Вихованець КДЮСШ 1 Аврамов Микита (вікова категорія 2002 р. н. і старше) потрапив у фінал і в результаті запеклої боротьби посів 1 місце.

Тренер  Вікторія Єрасковська.

Відділ молоді та спорту міської ради