Засідання Координаційної ради з питань впровадження громадського бюджету в м. Сєвєродонецьку

08-02-2018

07 лютого у Сєвєродонецькій міській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань впровадження громадського бюджету в м. Сєвєродонецьку (Рада).

Громадський бюджет м. Сєвєродонецька - це частина бюджету м. Сєвєродонецька, з якого здійснюється фінансування визначених шляхом голосування безпосередньо мешканцями міста Сєвєродонецька проектів, які стали переможцями конкурсу.

Голова Координаційної ради, начальник фінансового управління Марина Багрінцева нагадала, що згідно з Орієнтовним календарним планом реалізації громадського бюджету на 2018 рік у м. Сєвєродонецьку 10 лютого стартує процес підготовки та подання проектів, а отже необхідно надати максимальну консультативну допомогу жителям міста у реалізації своїх проектів. Марина Іванівна зазначила, що з моменту старту громадського бюджету у Сєвєродонецьку вже проведена певна інформаційна робота й на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради, ]]>сайті фінансового управління]]>, у ]]>соцмережі Facebook]]> та на телебаченні. Тому нагальним на сьогодні є питання затвердження стратегії проведення інформаційної кампанії на етапі подання проектів. Як зазначила Марина Багрінцева, згідно зі стратегією, сєвєродончани незабаром побачать відеоролик про громадський бюджет, будуть надруковані буклет, флаєри, афіші, виготовлені мобільні стенди (один буде заходитися у фойє першого поверху міськради, другий – у ЦНАПі, третій стенд використовуватиметься як виїзний). Марина Іванівна зосередила увагу на більш активному залученні громадськості до участі в процесі інформаційно-освітньої кампанії щодо громадського бюджету через проведення «бюджетних пікніків», «бюджетних суботників» з запрошенням авторів проектів тощо.

Необхідним кроком є також утворення консультаційних пунктів щодо надання допомоги авторам при складанні проектів громадського бюджету. За узгодженням з членами Ради одними з консультаційних пунктів визначено Кризовий медіа центр «Сіверський Донець», ЦНАП, міські бібліотеки тощо. Про всі консультаційні пункти та їх роботу буде повідомлено городян додатково.

Члени Ради детально обговорили примірний цінник типових робіт для використання у проектах громадського бюджету. За результатами обговорення його було одноголосно затверджено.

Відділ внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю міської ради