Спортивна мозаїка

02-01-2018

З 16 по 23 грудня 2017 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський тенісний турнір Арена Опен 16 18.

У змаганнях взяли участь спортсмени з  міст Сєвєродонецька, Чернівців, Черкас, Миколаєва, Кременчука, Києва, Дніпра, Полтави, Ужгорода, Кривого Рогу, Нікополя, Севастополя, Ізмаїла та Запоріжжя.

Вихованка КДЮСШ 1 Лисих Ірина в цих змаганнях в особистому розряді посіла 3 місце, обігравши киянку з рахунком 6/2  6/2  6/4.

На турнірі проходили і парні змагання серед хлопців та дівчат. Ірина Лисих в парі з киянкою посіла 1 місце.

Серед хлопців Кременчуцький Іван в парі з тенісистом з Чернівців посів 3 місце.

Тренер Максим Сєвєрченко.

З 22 по 23 грудня 2017 року у м. Сєвєродонецьку відбулася  відкрита першість міста з боксу пам’яті Василя Хрисанкова.

У змаганнях взяли участь спортсмени з  міст Сєвєродонецька (боксери КДЮСШ 1, ЛО СДЮСШОР  «Олімпійська надія», СК «Фаворіт» та університету ВС ім. Дідоренка), Мілового, Рубіжного, Старобільська, Лисичанська, Кремінної. Усього понад 160 спортсменів.

Командні місця за результатами перемог розподілились так:

1 місце – команда КДЮСШ 1 м. Сєвєродонецька;

2 місце - команда Лисичанська;

3 місце - команда Старобільська;

Кращими боксерами від КДЮСШ 1, які посіли 1 місця в своїх вагових та вікових категоріях, стали: Володимир Ревін, Олексій Курило, Гліб Сєбєлєв, Давид Робочий, Артемій Погорілов, Микола Лущай, Кирило Колєсніков, Данило Чічулін, Данило Кузнєцов, Артем Костомаров та Роман Савочкін.

Тренери Володимир Собакарь та Вадим Слєпньов.