Скоро: ІD та закордонні паспорти у Сєвєродонецькому ЦНАПі

08-04-2019

4 квітня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів зустріч з представником проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Олексієм Кубарєм.

За підтримки цього проекту у період 28.03-31.07.2019 року організовано низку заходів, спрямованих на розширення переліку послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг міста Сєвєродонецька. Крім того, заплановано забезпечення комфортного перебування у приміщенні ЦНАПу, підвищення рівня кваліфікації та якості роботи персоналі ЦНАПу.

Таким чином, буде забезпечено проведення ремонту приміщення Центру надання адміністративних послуг для надання послуг з оформлення та видачі паспорту громадянина України у формі ІD-картки, а також паспорту громадянина України для виїзду за кордон, створено сучасну систему навігації у приміщенні, встановлено систему відеонагляду, проведено низку тренінгових заходів для персоналу ЦНАПу тощо.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до представника проекту «Реформа управління на сході України ІІ» Олексія Кубаря: «Добре, що ми зрушили з місця. Це пов'язано з ремонтними роботами, які трохи затягнулися. Чи це правильно, коли простоює нове обладнання? Абсолютно ні. Потрібно пришвидшити ремонт, щоб найближчим часом сєвєродончани могли без черг отримувати ІD- та закордонні паспорти. Я Вас запрошую 21 травня, у переддень святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька, на відкриття оновленого ЦНАПу з такими потрібними та актуальними для нас послугами», - та подякував німецькій урядовій компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за важливу та надзвичайно потрібну допомогу.

Як зазначив Олексій Кубарь, у березні п.р. за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ» у ЦНАПі міста Сєвєродонецька було розгорнуто модуль криптозахисту до ЦНАП- SQS (реєстру територіальної громади), який значно спрощує та прискорює процес надання інформації щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб органами місцевого самоврядування.

Також, до запуску надання паспортних послуг у Центрі надання адміністративних послуг міста Сєвєродонецька планується урочиста передача сучасного мобільного кейсу для надання адміністративних послуг.