Сєвєродонецький молодіжний парламент влаштував свято для дітей

01-06-2019

1 червня до Дня захисту дітей Молодіжним парламентом у сквері імені М. В. Гоголя для наймолодших сєвєродончан та гостей міста проведено масовий цікавий і незабутній захід, бо пам'ять про нього лишиться не тільки у спогадах, а й у професійних світлинах.

Багато дітлахів, особливо дівчаток, зібралося біля локації, де досвідчені майстри робили їм модняві зачіски, мультійні тату та розмальовки на нігтях.

Але батьки найбільше бажали щоб їхніх діточок сфотографував професійний фотограф. Для цього Молодіжним парламентом було влаштовано фотопроект «Наше світле майбутнє». У сквері, серед зелені, з іграшками та без, для усіх бажаючих і було влаштоване таке свято.

Організатор заходу, голова Молодіжного парламенту Олег Бутков зазначив: «Приємно бачити на нашому святі велику кількість дітлахів – це значить ми все робимо правильно. Якщо маленькі сєвєродончани з перших років свого життя будуть бачити, що за них турбуються, для них влаштовують свята – вони з дитинства будуть розуміти, що Сєвєродонецьк – це дійсно їх Батьківщина. І у відповідь, коли виростуть, стануть справжніми патріотами рідного міста та будуть продовжувати примножувати його здобутки і досягнення».

Активний член молодіжного парламенту Катерина Мазур також додала: «Виникла ідея провести благодійний проект для діточок, так-як у мене самої є дитина. Але хочеться щоб раділа не тільки моя дитина, але і інші дітлахи відпочили, пораділи та отримали не тільки яскраве й барвисте відчуття свята, але й світлини на згадку».

Одним із наступних масових заходів Молодіжного парламенту планується святкування Дня молоді. Його програма стане приємним сюрпризом та обіцяє бути цікавою і неповторною.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)