Веселий і яскравий світ дитинства

31-05-2019

Яскраве та барвисте свято, зігріте сонцем, дитячим сміхом і радісними посмішками влаштувала Сєвєродонецька міська рада 31 травня у міському Палаці культури до Дня захисту дітей.

Розваги за активної участі служби у справах дітей міськради відбулись для діточок, які знаходяться під опікою.

На святкування до малюків завітав в.о. міського голови Вячеслав Ткачук:

«Це чергове свято за останні кілька днів, присвячене Дню захисту дітей. Сьогодні я тут разом з депутатом міської ради, начальником служби у справах дітей Юлією Кочиною. Це її ідея. Ми хочемо, щоб всі діти, незалежно ні від чого, завжди були в центрі уваги, щоб вони були радісними і задоволеними. Щастя для всіх однаково. Від імені міської ради, депутатів, виконавчої влади, я вас всіх вітаю з цим святом!» - поздоровив Вячеслав Ткачук та відкрив таємницю, що кожна дитина не піде зі свята без подарунка.

І одразу ж виконав обіцянку. Вячеслав Ткачук вручив кожному малюкові іграшку.

Малюки так були натхненні святковим дійством, і віддячили, чим могли: гучним великим «СПАСИБІ!!!!» та обіймами.

Виступ дитячих творчих колективів міського Палацу культури, конкурс малюнків на асфальті, веселі розваги: потяг, хороводи та незвичайна Звіробика - все це вмістило в себе тематичне свято для маленьких мешканців Сєвєродонецька!

Діти, які брали участь у заході, отримали купу позитивних емоцій і, звичайно ж, подарунки! А вигук: «Ура, літо!», - став головним лейтмотивом свята.

Не менш задоволеними залишились і дорослі, дякуючи за свято, яке, без сумніву, було влаштовано з любов’ю та від чистого серця.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере