Сєвєродонецьких спортсменів нагороджено обласними відзнаками

13-09-2019

13 вересня у великій залі засідань Луганської ОДА під час урочистого заходу вшановували спортсменів зі всієї області з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Сєвєродонецьку делегацію очолила заступник міського голови Ірина Степаненко.

Серед когорти почесних відзначено і сєвєродонецьких спортсменів, які зробили значний внесок не лише у скарбничку спортивної гордості Сєвєродонецька та Луганщини, а й України та світу.

З метою відзначення досягнень спортсменів і їх тренерів, створення сприятливих умов для ефективного розвитку фізичної культури і спорту в області сертифікатами для отримання грошової винагороди нагороджені:

• Рєзнік Валентина Віталіївна - вихованка  ДЮСШ ВВС «Садко», Майстер спорту України Міжнародного класу,  член збірної команди України з плавання в ластах.   Переможець Фіналу Кубка України 2019р., Призер ІІ етапу Кубка Світу. Чемпіон України 2019 р. Срібний  призер Чемпіонату Європи 2019 з плавання в ластах;
  • Золотов Олександр Юрійович – Заслужений майстер спорту, старший тренер-викладач ДЮСШ ВВС «Садко», Чемпіон Європи з підводного орієнтування 2019 р.  Працює в ДЮСШ ВВС “Садко” з 1996 р. Його учні - МСУМК Рєзнік Валентина, МСУМК Сущенко Володимир, Лєвін Денис  неодноразово ставали переможцями і призерами Чемпіонатів України, Європи та Світу,  є провідними спортсменами школи.

Грамотами управління молоді та спорту Луганської ОДА нагороджені:

• Жепка Наталія Анатоліївна - тренер-викладач з легкої атлетики КДЮСШ-2, призер Чемпіонату України, являється суддею з легкої атлетики. Її вихованці є неодноразовими чемпіонами та призерами чемпіонатів  Луганської, Донецької  областей, учасниками чемпіонатів України.

• Шатохін Геннадій Іванович – старший тренер - викладач з гімнастики спортивної, суддя першої категорії з гімнастики спортивної КДЮСШ-2. Його вихованці є неодноразовими чемпіонами та призерами чемпіонатів  Луганської, Донецької та Харківських областей, учасниками чемпіонатів України. Щороку для подальшого розвитку гімнастики спортивної в області та підвищення спортивної майстерності передає своїх вихованців до ЛОЛІФКС. Бере активну участь у розвитку виду спорту - стрибки у воду;
  • Сєвєрченко Максим Володимирович - старший тренер з тенісу КДЮСШ-1, тренер 1 категорії. В 2019 р. підготував майстра спорту України з тенісу Лисих Ірину. Його вихованці входять вже кілька років до збірної команди України з тенісу;
  • Фурман Андрій Леонідович - директор КДЮСШ № 2 ( тренер-викладач з велоспорту), Майстер спорту України. Його вихованці  беруть участь  та є неодноразовими чемпіонами, призерами Чемпіонатів України, області. Його вихованці є стипендіатами Сєвєродонецької міської ради.

Почесною відзнакою «За сприяння відродженню Луганщини» та сертифікатом для отримання грошової винагороди відзначено ще одного вихованця сєвєродонецької «спортивної школи»  - Дмитра Невенченка, майстра спорту України міжнародного класу, срібного призера ХХІ та XXIII Дефлімпійських ігор з футболу, володаря ордена «За мужність» І ступеня.

Листом подяки Луганської ОДА  відзначено вихованців Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем (керівник – А.Ю. Сербін)

Грамотою управління молоді та спорту Луганської ОДА нагороджено Юрія Рахманіна, керівника міського шахово-шашкового клубу.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере