Ви тут:

Сєвєродонецькі супербабусі

20-06-2017
Категорія: 

Дивні ці люди елегантного віку... Дітей виростили, онуки підростають, пенсію отримують, поспішати на роботу не треба. Сиди собі на канапі та дивись серіали. Та це не про наших пенсіонерів, яким спокій тільки сниться. Їх хвилює все: політика, економіка, життя рідного Сєвєродонецька. Мудрі, з великим життєвим досвідом – вони порада і підтримка не тільки для своєї родини, але й для молоді та дітей міста, з якими постійно проводять зустрічі, виховні години, свята, спрямовані на виховання патріотичних почуттів. 

У цей день вони також запросили на свій захід учнів ВПУ №98. Прислухаються до ветеранів і керівники міста, не обходять їх своєю увагою. Тож в числі почесних гостей, які завітали на свято, були в.о. першого заступника міського голови С.В. Зарецький, заступник голови благодійного фонду «Світло серця», керівник проекту «Місце зустрічі: Діалог» в Україні Німецького Федерального Фонду EVZ Т.В. Плясунова та ін.
Змістовний сценарій свята підготувала бібліотекар міської публічної бібліотеки Тамара Іванівна Дикань. Разом з завідуючою бібліотекою Наталією Анатоліївною Чуйковою ці дві добродійки гостинно зустрічали гостей. Бібліотечна зала була святково прикрашена: багато квітів і вишиванок, гумористичні малюнки, різнокольорові повітряні кульки. 

Активна життєва позиція, зацікавленість, невичерпна енергія, оптимізм – основні риси ветеранів. Люди з сивим волоссям і юною душею – так можна сказати про них. І ветерани довели це в конкурсі «Нумо, бабусі!». Разом нам вдалося створити чудове свято. А розпочалося воно з розподілу на команди. До складу першої: «Бабушки, но не старушки» увійшли Раїса Миколаївна Мартіян, Олена Миколаївна Носуля, Ніна Олексіївна Іванова, Наталія Василівна Лойкова, Ольга Миколаївна Водолазька. Друга команда «Посмішка» об’єднала Антоніну Іванівну Кисельову, Варвару Юріївну Удовінову, Людмилу Дмитрівну Соловйову, Зінаїду Іванівну Шабаліну і Валентину Андріївну Анто­нову. 
Вибрали журі конкурсу. Капітани команд Р.М. Мартіян та А.І. Кисельова коротко, дотепно представили кожного члена своєї команди, придумали девіз. І почалося... 
Красиво і ніжно, тривожачи душу спогадами про незабутнє, пролунали пісні «Старый клен» и «Горят костры далекие», пісні про найдорожчу в світі людину – маму. Музичний супровід баяністів Надії Олександрівни Шаліної та Василя Івановича Запорожця допоміг краще передати чарівність і красу пісень. 
Змагалися учасниці в умінні пеленати ляльку, проспівати їй колискову, акуратно намотати клубок ниток, гарно та швидко почистити картоплю. Правильно відгадані загадки, названі прислів’я показали високий інтелектуальний рівень жінок. Педагогічний конкурс довів незаперечне: кожна бабуся – це Ушинський і Песталлоці, Макаренко і Сухомлинський.

А знаєте як наші супербабусі танцюють? Запальна, іскрометна «Циганочка» у виконанні Наталії Василівни Лойкової, весела «Бариня» від усієї команди «Посмішка» нікого не залишили байдужим. Шалені оплески глядачів були нагородою В.Ю. Удовиновій і Н.В. Лойковій за артистичне виконання гуморесок. Та й взагалі, наші глядачі не були сторонніми спостерігачами. Брали участь в заході, підтримуючи свої команди.
Затамувавши подих, слухали хвилюючий виступ П.І. Сікоєвої, яка душевно і трепетно прочитала вірш С. Острового «Мать». Це було заключним акордом заходу.
Журі конкурсу нікого не залишило непоміченим. Учасниці отримали медалі: «Супербабуся». «Найвеселіша бабуся», «Талановита бабуся», «Прогресивна бабуся» й ін. А Н.О. Іванова отримала медаль «Краща рукодільниця» за предсталене в цікавій формі домашнє завдання: вироби з бісеру. 
Голова журі, член президії міської ради ветеранів С.М. Дядик оголосив, що в конкурсі перемогла дружба і подякував учасницям за сумлінну підготовку, змістовні виступи і ту радість, яку вони подарували людям.
В.о. першого заступника міського голови С.В. Зарецький привітав учасниць конкурсу, нагородив їх грамотами за підписом міського голови В.В. Казакова та подарував квіти. «Це добрий приклад для усіх нас, як потрібно серцем та душею не старіти!» – відзначив Сергій Вікторович. Від фонду «Світло серця» Т.В. Плясунова вручила цінні подарунки.
Після закінчення заходу було чаювання зі смаколиками.
Конкурс «Нумо, бабусі!» довів, що душевна молодість не залежить від року народження. Всі, хто прийшов на захід, побачили багато красивих, змістовних, яскравих номерів, отримали велику насолоду і гарний відпочинок.

П. СІКОЄВА, заступник голови міської ради ветеранів

Рейтинг: 
Голосов пока нет
392
0