Сєвєродонецька МВА передала бійцям засоби радіоелектронної боротьби з дронами

13-10-2023

Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту передав бійцям на передову засоби радіоелектронної боротьби з дронами, великокаліберний кулемет, багі, квадроцикл, безпілотники та інше оснащення.

Також Голова Держспецтрансслужби подякував усім благодійникам за постійну підтримку військових підрозділів, зокрема ПАТ "Черкасиобленерго", ТОВ "Черкасиенергозбут", Луганській обласній військовій адміністрації та Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації.

Зі свого боку голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор наголосив, що пройшовши особисто цей шлях, знає потреби на передовій, особливо в "протидронних" засобах. - Ми завжди підтримуємо наших військових. Сподіваюся, що ця техніка збереже життя особовому складу, бо це найголовніше, - сказав Артем Лисогор.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк, передаючи засоби РЕБ бійцям, зауважив, що портативна та зручна і більш ефективна ця техніка допоможе значно підсилити напрямок електронної боротьби, щоб захищати свої дрони та полювати на чужі.

- Наразі спостерігається активізація ворога в районі Авдіївки. Наші бійці мужньо тримають оборону, ворог несе втрати. Наше завдання - забезпечити підрозділи озброєнням, технікою та майном для успішного виконання завдань. Ця техніка допоможе вам ефективніше працювати на лінії зіткнення з ворогом, бути мобільними і тримати свою ініціативу – резюмував Голова Держспецтрансслужби.

]]>https://www.facebook.com/uadsst/posts/pfbid02ALNW4edxVaQoPnZ4f1pA7QSEzPZ...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)