Олександр Стрюк: Нову спецтехніку закуплено для Сєвєродонецької міської територіальної громади та розміщено на майданчику Дніпропетровського облавтодору

13-10-2023

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк повідомив, що продовжується придбання нової спеціалізованої техніки для формування матеріально-технічного резерву для потреб нашої громади.

"Разом з тим, що ми постійно допомагаємо нашим Збройним силам України, Сєвєродонецька міська військова адміністрація також готується і до деокупації та оперативної роботи з відновлення інфраструктури. Так, комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" провело всі необхідні тендерні процедури і закупило партію спеціалізованої техніки. Працівники підприємства її вже ретельно перевірили. За їх оцінкою, вона високоякісна, економічна та потужна", - розповів Олександр Стрюк.

Спецтехніку, як і автобус Volvо, що безкоштовно надав громаді Благодійний фонд "Співдружність України", розміщено на майданчику ДП "Дніпропетровський облавтодор".

"Хочу щиро подякувати Олександру Бохану - сєвєродончанину, який до повномасштабного російського військового вторгнення був заступником директора ДП "Луганський облавтодор" та неодноразово допомагав нам з різних робочих питань. Сьогодні Олександр Бохан - в.о. директора Дніпропетровського облавтодора. Він продовжує турбуватися життям і проблемами земляків та пішов нам на зустріч щодо розміщення різноманітної спецтехніки та іншого транспорту Сєвєродонецької міської територіальної громади на території підприємства, яка постійно охороняється. Після деокупації нашої міської громади ця спецтехніка, як і вся інша, буде використовуватися для відновлення знищеної та пошкодженої ворогом інфраструктури. Віримо у наші Збройні сили України та готуємося до повернення додому" -  підкреслив Олександр Стрюк.

Слава Україні!

Средняя: 5 (2 оценок)