Сєвєродонецьк готов до опалювального сезону

27-09-2017

26 вересня в інтерв’ю ]]>телеканалу «СТВ»]]> начальник управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ради Андрій Вернер розповів про готовність міста до опалювального сезону.

«Вже 85% житлового фонду міста готово до опалювального сезону. До 1 жовтня усі об’єкти комунальної власності, житловий фонд, інфраструктурні об’єкти та котельні міста будуть на 100% готові до опалювального сезону. У теплопостачальних підприємствах є ліміти газу. Як тільки буде рішення виконавчої влади про початок опалювального сезону, ми запустимо тепло. Сєвєродонецьк готов до опалювального сезону» - розповів Андрій Вернер.

Також начальник управління житлово-комунального господарства розповів про стан готовності комунальників до зими. «Служби добре підготувались до зими. На сьогодні забезпеченість необхідною технікою складає 80%. Піщано-соляна суміш придбана у повному обсязі. КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» готов к очищенню доріг в складних погодних умовах» - підкреслив Андрій Вернер.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради