Міська влада опікується спортивним вихованням молоді

28-09-2017

Спортивний майданчик для воркауту тепер з’явився й у Борівському. Раніше, 1 вересня, два таких майданчика встановлено у нашому місті. З цього приводу заступник міського голови Олексій Ярош зазначив: «Порадившись з головою Борівської селищної ради Лідією Афанасьєвою, було прийнято рішення встановити ще один спортмайданчик для воркауту на території Борівського навчально-виховного комплексу. Молодь будь-де потребує уваги, тому міська влада приділяє увагу й спортивному вихованню підростаючого покоління у прилеглих селищах».

Всі три майданчика для воркауту були встановлені за підтримки Луганської облдержадміністрації.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради