Проект «Спортивне містечко» погоджено керівництвом Сєвєродонецької міської ради

04-07-2019

03 липня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук за участю заступника міського голови Ірини Степаненко, представників регіонального офісу Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», автора проекту та керівників виконавчих органів міськради, підприємств і установ міста провів робочу нараду щодо реалізації у місті проекту «Спортивне містечко» на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 відділу молоді і спорту міськради (вул. Вілєсова 4а).

«Ми з керівником регіонального офісу Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Майєю Гоголадзе та менеджером з грантів та субконтрактів Проекту USAID Наталією Губенко, яка представляє делегацію USAID на нашому заході, на минулому тижні безпосередньо на місці оглянули найоптимальнішу локацію з розміщення спортивного майданчика вуличних тренажерів «Спортивне містечко». Сьогодні ми розглядаємо та затверджуємо остаточний проект його розміщення, який підготовлено нашим Департаментом землеустрою, містобудування та архітектурно-будівельного контролю. Завдяки виділеним депутатами міської ради на базі КДЮСШ №1 ми створюємо сучасний вуличний спортивний комплекс (баскетбольні та волейбольні площадки, тенісні столи, бігові доріжки для занять легкою атлетикою зі спеціальним покриттям, дитячі площадки та інше) з усіма умовами (тротуарні доріжки, освітлення, озеленення, місця для переодягання та туалети), а завдяки Проекту USAID він буде доповнений вуличними тренажерами», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Заступник міського голови Ірина Степаненко акцентувала особливу увагу на врахуванні правил безпеки та можливості людей з особливими потребами долучатися до занять спортом.

Наталія Губенко повідомила, що згідно правил Проекту USAID встановлені тренажери будуть щомісячно перевірятися на безпечність та амортизацію. Крім того, біля них буде встановлено стенди з правилами користування.

За результатами наради Вячеслав Петрович наголосив, що Проект «Спортивне містечко» погоджено та підкреслив, що Сєвєродонецька міська рада готова до підписання Меморандуму про його реалізацію Проектом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Крім того, за кошти, які завдяки депутатам міськради виділено КДЮСШ №1, вже ведуться роботи по створенню нового сучасного вуличного спортивного комплексу.

Матеріали по темі:

«Спортивне містечко» - у Сєвєродонецьку реалізується черговий Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»

«Спортивне містечко» - роботи розпочато!

Кликните по изображению для просмотра в полном размере