«Спортивне містечко» - роботи розпочато!

10-06-2019

В продовження намічених планів і досягнутих напередодні домовленостей 7 червня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук за участю заступника міського голови Ірини Степаненко та керівників підприємств і установ міста провів робочу нараду щодо створення у місті «Спортивного містечка» на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 відділу молоді і спорту міськради (вул. Вілєсова 4а).

Вячеслав Ткачук зазначив, що 6 червня під час зустріч з керівником регіонального офісу Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Майєю Гоголадзе та менеджером з грантів та субконтрактів Проекту USAID Наталією Губенко було позитивно вирішено питання щодо закупівлі 15 вуличних тренажерів для облаштування спортивного майданчика за кошти Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» на базі КДЮСШ №1. За домовленістю роботи з проектування, облаштування території та монтажу тренажерів забезпечує міська рада. Саме це питання і було на порядку денному.

До реалізації проекту «Спортивне містечко» долучився Молодіжний парламент, який постійно пропагандує на своїх заходах серед сєвєродончан активний здоровий відпочинок та спорт.

За результатами наради надано протокольні доручення щодо суворого дотримання термінів реалізації проекту з боку виконавчих органів і комунальних підприємств міської ради та забезпечити за рішенням сторін відкриття «Спортивного містечка» у вересні-жовтні 2019 року.