Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 30.11.2023

30-11-2023

До звільнених сіл привезли допомогу та евакуювали звідти до лікарні жінку, а Лисичанську вже втретє за рік обіцяють забезпечити електропостачанням, у сусідньому Сєвєродонецьку невдоволені сумами в платіжках за це ж саме світло.

«До медичного закладу на Донеччині госпіталізували 59-річну жительку прифронтової Макіївки. В неї загострилося хронічне захворювання», – повідомив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Також до звільнених сіл, доправили допомогу, – додав начальник обласної військової адміністрації. Зокрема, регулярні 500 буханок хліба на тиждень. Зібрали в громадян поточні потреби та вчергове запропонували усебічну підтримку в евакуації.

«Учора наші хлопці відбили у Серебрянському лісництві декілька штурмів. Окупанти вперто лізли уперед. Також вони намагалися прорвати українську оборону поблизу Стельмахівки на Сватівщині – підсумок аналогічний», – зазначив Артем Лисогор.

Під мінометний та артилерійський вогонь потрапили Невське та Білогорівка.

В одному із районів Лисичанська замість централізованого опалення окупанти обіцяють провести світло.

Вже втретє. Перші два рази були перед «псевдореферендумом» та так званими «першими виборами».

Наразі очікують на голосування за минулого, теперішнього та майбутнього президента рф. Тож, до березня можуть наобіцяти, що завгодно.

Щоправда, раніше казали, що просто забезпечать містян електропостачанням. Тепер – героїчно рятують людей від морозів.

Скільки коштує такий порятунок, вже знають сєвєродончани, які залишилися в місті. Бо теж більшість із них сидить без опалення, тому обігріваються люди конвекторами та іншим електричним обладнанням.

Щастя закінчилося із отриманням розрахунків за спожите світло. Здавалося би, звичайна послуга виявилася занадто дорогим благом від росіян.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid07q3LsAvXzfzrJ1BRuybmf1P8prfE...]]>