Багатодітна сім'я Захисника із Сєвєродонецька отримала житло на Полтавщині

30-11-2023

]]>Міський голова Андрій Сімонов вручив ордер на тимчасове вселення у житло – 2-кімнатну квартиру у Великій Кручі, ще одній родині з числа внутрішньо переміщених осіб, - повідомляє ]]>]]>Пирятинська громада]]>]]>.]]>

Багатодітна сім`я Ольги Янчук приїхала на Пирятинщину (Полтавська обл.) із Сєвєродонецька. Чоловік Ольги – Віктор захищає рідну землю від російських окупантів. Жінка з трьома неповнолітніми синами 2007, 2012 та 2019 р.н. досі мешкала на зйомній квартирі.

"У нас є можливість підтримувати родини, які через війну змушені були покинути свої домівки та будувати своє життя на новому місці. Важливо підтримувати родину нашого Захисника, який виборює свободу та незалежність України!", - відзначив Андрій Сімонов.

У громаді зазначають, що шість квартир для родин ВПО було придбано наприкінці 2021 року за співфінансування бюджету громади та держбюджету. Вони перебувають у комунальній власності та надаються в оренду після розгляду на комісії та прийняття рішення виконкому внутрішньо переміщеним родинам, котрі залишили власні домівки внаслідок збройної агресії, терміном на один рік. За потреби, договір найму для тієї чи іншої сім'ї може бути продовжений.

За інформацією: Пирятинська громада - ]]>https://www.facebook.com/PyryatynTG/posts/pfbid01QXMpAbyoxddRJiKK5FDa2Uu...]]>