Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.08.2023

22-08-2023

Із виплатою зарплати в Сєвєродонецьку не покращало – «азотівцям» видають продуктами, відремонтовані окупантами минулоріч об’єкти руйнуються, ворожі атаки з повітря на прифронтові села не меншають.

«Маючи перевагу в небі, окупанти намагаються нею усіляко скористатися, завдаючи ударів по населених пунктах та позиціях наших військових. Учора постраждали Білогорівка та територія Серебрянського лісництва. Втім, ворожа піхота досягти бажаного на Луганщині не в змозі – українські захисники наносять їй значних втрат щодня», – підкреслив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Артилерійський вогонь росіяни відкривали по районах поблизу Кармазинівки, Невського, Кремінної та Білогорівки.

Рівень якості показових ремонтів, які влаштовують на окупованих територіях, загарбників хвилює тільки до дня приїзду на об’єкт телевізійників із пропагандистського телеканалу. Головне завдання – аби протрималася штукатурка. Надалі всі очікування переходять в реальність. А вона така, як, наприклад в закладі культури Антрацитівської громади. Горе-будівники туди в’їхали рік тому, а нещодавно на об’єкті впала стеля – він в аварійному стані. Повторне «відновлення», кажуть росіяни, не передбачене.

Таке враження, що в захоплених у 2022 році містах не передбачена навіть виплата зарплати. Звісно, що колаборанти, які працюють в окупаційних органах влади, і керівники установ її отримують. Без грошей по декілька місяців, зокрема, комунальники Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного. А в Сєвєродонецьку ще й працівники об’єднання «Азот», яким вже рік обіцяють запуск, але поки робота обмежується вирізанням металобрухту. Винагорода за це – продуктові набори.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02h89Qf84x4M1sSrqt1miZyAcyxY8...]]>