Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 02.10.2023

02-10-2023

Окупанти відкрили вогонь по звільнених селах – поранено жителя Невського, росіяни намагалися атакувати в бік Макіївки, – Артем Лисогор.

«Учора зранку загарбники обстріляли Новолюбівку та Невське. Поранення отримав місцевий мешканець. Першу допомогу йому надали українські військові, після чого громадянина бригадою екстреної медичного допомоги було доправлено до лікарні на Донеччині. Його госпіталізовано з мінно-вибуховою травмою, вогнепальними осколковими пораненнями підборіддя та грудної клітини», – повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Упродовж доби окупанти спробували йти в наступ поблизу Макіївки, але були зупинені нашими Силами оборони.

Авіаційні удари завдані по Білогорівці. По цьому населеному пункту ворог бив й з артилерії та мінометів.

У більшості населених пунктів так званої «лнр» медична допомога цивільним вкрай обмежена, бо лікарні зайняті пораненими військовими рф, співробітники поліклінік долучені до роботи у шпиталях.

Тому шириться практика надання відповідних послуг у приватних медичних центрах. Звертатися-то людям кудись потрібно.

Щоправда, медичне обслуговування там коштує недешево.

Так, у Старобільську звичайний прийом лікаря розцінюється від 600 рублів. До прикладу, отоларинголог та окуліст.

Онколог чи кардіолог – вже 800. Звичайна ультразвукова діагностика – від 1200. Дочекалися…

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid027ooep9Bu2b9w8mrNoU99TsPVPsn...]]>