Олександр Стрюк прийняв участь у відкритті Алеї Захисників Луганщини в Дніпрі

01-10-2023

1 жовтня, в День захисників та захисниць України, у Дніпрі відкрили Алею захисників Луганщини.

Учасники заходу висадили 15 кримських сосен. Таких, що росли у Кремінському лісі на Луганщині.

Невипадково обрали і локацію. Дніпропетровщина прийняла найбільшу кількість внутрішньо-переміщених луганчан – понад 40 тисяч. Тут, біля Музею АТО, який фіксує історію боротьби з рашизмом.

На заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів України.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор відзначив військових, поліцейських, пожежних та представників інших підрозділів, котрі з початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні стоять на захисті Луганської області.

«Наші Герої ризикують власним життям не лише заради території. В першу чергу вони виборюють мир та Перемогу заради майбутнього наших дітей. Тому, як символ життя та відновлення, ми вирішили закласти Алею Захисників Луганщини», - зазначив Артем Лисогор.

«Луганщина завжди славилася багатими сосновими лісами. Лісництва Кремінної, Щастя, Сєвєродонецька не знищили численні пожежі, не вдасться «скосити» їх градами та ракетами й окупантам. Як символ незламності та відновлення нашого регіону до свята ми обрали 15 кримських сосен – саме таких, які ростуть у Серебрянському лісництві Кремінської громади», - підкреслив Артем Лисогор.

До створення Алеї також долучився начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олексанндр Стрюк.

"Алея - це не просто місце, це символ, який нагадує нам про важливе, про дім, про людей - захисників. Ці дерева - як нагадування про Сєвєродонецьк і всю Луганську область. Ліси, які стали помічниками та укриттям наших воїнів." - зазначає Олександр Стрюк і додає. - "Сьогодні - свято Нескорених, бо захист України - це величезна любов, сила волі й незламний дух українського народу."

Свілини: ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/aleyu_zahisnikiv_luganshchini_visadili...]]> та ]]>https://tribun.com.ua/uk/105303-u-dnipri-vidkrili-aleju-zaxisnikiv-lugan...]]>