Привітання з Днем працівників телебачення, радіо та зв’язку від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

16-11-2016

Дорогі працівники радіо, телебачення і зв’язку! Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята.

Це свято об’єднує людей різних професій, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, Інтернет, телефон та пошта стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. І щодня ви відкриваєте все нові можливості спілкування.

Засвідчуємо вам свою повагу та підтримку. Бажаємо професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, процвітання вашим родинам. Зичимо вам і надалі залишатися патріотами й оптимістами, бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Нехай праця приносить вам радість, дарує вірних друзів, надійних партнерів та колег, а також розвиток галузі зв’язку нашого міста та України!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради