Привітання Олександра Стрюка з Днем медичного працівника

27-07-2023

Шановні працівники медичної галузі!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Ваша професія – одна з найважливіших в усьому світі, яка заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.

Низький уклін всім медичним працівникам, які рятують військових на передовій та надають гідну медичну допомогу громадянам України незважаючи на величезні труднощі. Місія медика - вона незмінна в усі часи і військовий стан тому підтвердження.

Сьогодні всі ми боремося за життя та свободу нашої країни, яка страждає від російських загарбників, що вдерлися на нашу землю. Упевнений, що завдяки і Вам у тому числі ми кожного дня наближуємо нашу Перемогу.

Окремо хочу звернутися до медичних працівників Сєвєродонецької міської територіальної громади. З перших днів повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну, Ви під ворожими обстрілами героїчно лікували всіх, хто цього потребував. Я вдячний тим, хто був поруч та допомагав рятувати наших людей в той час, коли бої вже велися на околицях Сєвєродонецька. Вже більше року, як всі ми в евакуації, але Ви знайшли сили надшвидко відновили свою діяльність та робите все заради спасіння найдорожчого, що є в людини - її життя та здоров'я.

Прийміть сердечну подяку за самовіддану працю, чуйність та стійкість, не дивлячись на всі негаразди, з якими доводиться стикатись щодня.

Шановні медичні працівники, щиро бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, сили духу та невичерпної енергії. Нехай здійсняться заповітні мрії кожного з Вас, а усі благородні справи повертаються Вам сторицею!

Щастя, Перемоги та мирного неба всім нам!

З повагою,

начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації