Ви тут:

Позачергова сесія Сєвєродонецької міської ради: І пленарне

26-09-2018
Категорія: 

Перше пленарне засідання позачергової 51-ї сесії міської ради, яке відбулось 25 вересня, провів міський голова Валентин Казаков.

Порядок денний засідання містив понад 60 питань, більшість з яких стосувалися землеустрою та землекористування.

Першим питанням порядку денного розглядали зміни до міського бюджету на 2018 рік. Міський голова Валентин Казаков запропонував внести до проекту рішення деякі пропозиції. Серед іншого було озвучено: фінпідтримка КП «СТрУ», КП «СКС», газети «Сєвєродонецькі вісті», капремонт системи опалення будівлі прокуратури, під’їзна дорога до 43-го дитячого садочку та реконструкція зовнішніх електричних мереж у ньому, комплексна забудова 84-го мікрорайону та інженерно-транспортна інфраструктура Воєводівки, капремонт покрівлі та приміщень міськвійськкомату, будівництво майданчика  для зупинки автотранспорту на 40 машиномісць за адресою: вул. Вілєсова, 1; проектні роботи для проведення капремонту проспектів Хіміків та Гвардійського. «Це не лише асфальтове покриття, а й інженерні споруди та комплекс підземних комунікацій. Тому ми і плануємо здійснити капітальний ремонт саме цих головних магістралей нашого міста», - прокоментував міський голова Валентин Казаков.

Однак депутатська більшість не підтримала жодних пропозицій міського голови. Після тривалої дискусії проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» депутати схвалили без запропонованих змін.

У рішенні зокрема зазначено, що, враховуючи те, що план по доходах міського бюджету за результатами 8 місяців поточного року виконано на 110,72% без урахування трансфертів, а також враховуючи виділену місту за поданням народного депутата України Сергія Шахова субвенцію з держбюджету на соціально-економічний розвиток території у сумі 5 млн. грн. на придбання комунальної техніки, збільшено доходну частину міського бюджету на 24 222 486 грн. Видаткову частину міського бюджету збільшено за загальним фондом на 11 696 702 грн., за спеціальним фондом на 12 512 681 грн.

Так, за загальним фондом серед іншого виділено додаткові 378 155 грн. на придбання меблів для виконання програми «Нова Українська Школа»; на поточний ремонт доріг по проспектам Космонавтів, Хіміків та Гвардійському, дороги с. Воронове; на утримання доріг у зимовий період; на гідрогеологічні обстеження по оз. Чистому та оз.Паркове; 310 тис. грн. на соціальну допомогу сім’ям загиблих в АТО.

За спеціальним фондом у тому числі: на капремонт покрівлі будинку по вул. Вілєсова, 21а виділено 609 796 грн.; виділено гроші на розробку проекту будівництва свердловин; дофінансовано проекти громадського бюджету «лежачій поліцейський», «футбольне поле СЗШ№18»; 600 тис. грн. на капремонт дороги по вул. Вілєсова; на співфінансування у сумі 3 млн. грн. з установки 4-х футбольних полів; на капремонт 45-го дитячого садочка у Борівському і теплиць СЗШ№17. Виділено кошти на розробку детальних планів частини території міста Сєвєродонецька в районі дороги Р-66 і автодорожнього мосту через р. Борова та території 73 мкр-ну; на придбання медичного обладнання 500 тис. грн., 1,3 млн.грн. на придбання та встановлення теплолічильників у будинках (КП «СТКЕ»).

Для організації корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, вирішено ввести додаткові одиниці вихователів інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти №№ 14, 30, 38, 41 відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Також своїм рішенням депутати ввели з 01 жовтня 2018 року 9 додаткових одиниць вихователів груп компенсуючого типу для дітей з вадами мовлення (логопедичних груп) закладах дошкільної освіти відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Депутати серед іншого затвердили Порядок призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста та Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міськради.

Найбільшої уваги та тривалого обговорення набула низка рішень щодо добровільного приєднання територіальних громад до Сєвєродонецької міської територіальної громади. З цих питань доповідав заступник міського голови Дмитро Лук’янченко:

«Сєвєродонецькою міською радою з 2015 року розпочато процес формування території Сєвєродонецької об’єднаної громади. Відповідно до перспективного плану до Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади мають приєднатися Боровенська, Єпіфанівська сільська громада Кремінського району, Чабанівська, Смолянинівська сільська громада Новоайдарського району, Мирнодолинська сільська громада Попаснянського району, Борівська та Сиротинська селищні громади.

Закон України «Про внесення змін до Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» прирівняв територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ,  що дало можливість вищезазначеним сільським і селищним радам розпочати процес приєднання до міста Сєвєродонецька без проведення перших виборів до міської ради.

У відповідності з розділом II вказаного закону були проведені всі заходи стосовно створення об’єднаної територіальної громади з центром у м. Сєвєродонецьку, а саме: Боровенська, Єпіфанівська сільські громади Кремінського району, Чабанівська, Смолянинівська сільські громади Новоайдарського району, Борівська та Сиротинська селищні громади провели слухання щодо приєднання до спроможної об’єднаної територіальної громади з центром у м. Сєвєродонецьк, та прийняті рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення».

Депутати висловлювали свої думки щодо основних ризиків, пов'язаних зі створенням або нестворенням Сєвєродонецької ОТГ з включенням в неї зазначених громад, а саме можливість змін адміністративних меж, наявність земель однієї громади на території іншої, передачі в адміністративне ведення Сєвєродонецьку земель, які безпосередньо примикають до нинішньої території міста, умови надання соціальних послуг населенню тощо.

Тож, депутати вирішили перенести розгляд питань про надання згоди на добровільне приєднання Єпіфановської, Чабанівської, Смолянинівської, Сиротинської, Борівської та Боровеньської територіальних громад на наступне пленарне засіданні 51-ї позачергової сесії міської ради.

Затвердили депутати Програму придбання необхідного пожежно-технічного обладнання для ДПРЧ-12 м. Сєвєродонецька на 2018-2019рр. Програма передбачає забезпечення ефективності дій Сєвєродонецької міської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в умовах виникнення НС, підвищення готовності спеціалізованої протипожежної служби цивільного захисту міста до дій за призначенням, забезпечення своєчасності та якості проведення робіт з рятування людей, гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, створення можливості цілодобового проведення пошукових, аварійно-рятувальних, відновлювальних та інших невідкладних робіт.

Прийнято рішення про надання шефської допомоги військовим частинам А3488 та А0536 Збройних Сил України.

Затверджено на засіданні Положення про порядок продажу об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька на електронних аукціонах. Це Положення визначає механізм проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк з використанням електронної системи, визначення переможця за результатами електронного аукціону, розміру та порядку внесення плати за участь в електронному аукціоні/

Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька на електронних аукціонах також підтримано депутатами. Метою цього Положення є забезпечення конкурентності, справедливості, неупередженості, послідовності та високого професійного рівня в підготовці і проведенні аукціонів з продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк на електронних майданчиках.

Прийнято рішення «Про надання дозволу на оренду будівлі Льодового Палацу спорту», яким вирішено надати дозвіл відділу молоді та спорту міської ради на оренду (суборенду) будівлі Льодового палацу спорту для забезпечення соціальних потреб міста.

Більшість прийнятих рішень стосувалося в основному земельних питань.

По завершенні першого пленарного засідання сесії міський голова Валентин Казаков та перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв прокоментували важливі питання, які стосуються розвитку міста.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Рейтинг: 
Голосов пока нет
1022
0