Ви тут:

Засідання виконкому 25 вересня

26-09-2018
Категорія: 

           Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулось 25 вересня, провів міський голова Валентин Казаков. На порядку денному стояло понад 130 питань, більшість з яких стосувалась захисту прав дітей.           

           Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв наголосив присутнім на необхідності включення до порядку денного ще кількох питань. Стосовно нових тролейбусних маршрутів він розповів про терміновість прийняття цього рішення: «Тролейбусне управління зробило обкатку маршруту №8. З метою встановлення попиту та розроблення графіка маршруту пропонується тимчасово до 31 грудня 2018 року затвердити ці тролейбусні маршрути. Терміновість прийняття рішення полягає в тому, щоб запланувати фінансування на 2019 рік. Мешканці чекатимуть на відкриття цього маршруту».

            Про організацію проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецьк Ігор Слєсарєв зазначив: «Це рішення неодноразово виносилося на розгляд виконкому і жодного разу не було включено до порядку денного. У нас всі перевізники (маршрутки) майже 2 роки їздять без будь-яких дозвільних документів.  Пропоную все ж таки включити до порядку денного це питання та привести всі перевезення до норм чинного законодавства. Якщо і цього разу виконком не включить це питання до порядку денного, я буду просити міського голову звернутися до судових органів і вже через судові інстанції зобов’язати виконком міської ради розглянути це питання та відповідно до норм чинного законодавства призначити конкурс з визначення автомобільного перевізника. Це неприпустимо, що перевізники їздять без дозвільних документів».

           Не зважаючи на доводи Ігоря Слєсарєва та важливість цих рішень, зазначені питання: «Про затвердження тимчасових тролейбусних маршрутів загального користування №7 та №8 м. Сєвєродонецька» та «Про організацію проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецьк» до порядку денного не було включено.

           Потім члени виконкому перейшли до розгляду порядку денного, зокрема прийняли рішення про проведення приписки громадян 2002 року народження до призовної дільниці. Для проведення приписки затверджено склад №1 та №2 комісії з питань приписки.

           Розглянуто проект рішення міської ради «Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку на 2019 рік» з подальшим його винесенням на розгляд міської ради.

           Проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» викликав найбільше обговорення членів виконкому. Міський голова Валентин Казаков запропонував внести до проекту бюджету деякі пропозиції. Серед іншого було озвучено: проектні роботи для проведення капремонту проспектів Хіміків та Гвардійського, фінпідтримка КП «СТрУ», КП «СКС», газети «Сєвєродонецькі вісті», капремонт системи опалення будівлі прокуратури, під’їзна дорога до 43-го дитячого садочку та реконструкція зовнішніх електричних мереж у ньому, комплексна забудова 84-го мікрорайону та інженерно-транспортна інфраструктура Воєводівки, капремонт покрівлі та приміщень міськвійськкомату, будівництво майданчика для зупинки автотранспорту на 40 машиномісць за адресою: вул. Вілєсова,1. Усі ці пропозиції стосувались розвитку нашого міста. Однак, ці пропозиції міського голови та його заступників були відхилені, і не підтримано виділення коштів на розвиток міста. Після тривалої дискусії  проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» члени виконкому схвалили без запропонованих змін.

         Затверджено інформаційну картку адміністративної послуги «Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації», яка надається у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку, у новій редакції.

         Іншим рішенням затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі, у новій редакції.

        Також прийнято рішення про безоплатну передачу спортивного комплексу "Комунальник" з балансу комунального підприємства "Сєвєродонецьктеплокомуненерго" на баланс Відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради; затверджено план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІV квартал 2018 року.

        Два рішення виконкому стосувалися нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету. Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вміле керівництво й досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління прийнято рішення нагородити директора Борівського навчально-виховного комплексу Бєлкіну Аллу Олександрівну; за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вміле керівництво, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та у зв’язку з 55-річчям середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 - директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Простак Наталію Володимирівну.

       Члени виконкому серед іншого затвердили регуляторний акт - Порядок розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька. Також прийнято ще один регуляторний документ зі вже внесеними змінами - про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території м. Сєвєродонецька.

       Схвалили на засіданні проект «Міської цільової програми «Розвиток мережі торгівлі, ресторанного господарства та сфери побутових послуг в м. Сєвєродонецьку  на 2019-2020 роки» з його подальшим затвердженням на черговій сесії міської ради.

      Низка прийнятих рішень стосувалась проведення міських заходів, присвячених Дню працівників освіти, Дню людей похилого віку та Дню ветеранів, Дню захисника України та Дню українського козацтва, міському відкритому конкурсу дитячої поезії «Джерельце» ім. Йосипа Курлата, присвячених міському відкритому конкурсу – фестивалю «НАША НАДІЯ – МИР НА ДОНБАСІ».

      Затверджені Положення міського відкритого конкурсу дитячої поезії «Джерельце» ім. Йосипа Курлата та міського відкритого конкурсу – фестивалю «НАША НАДІЯ – МИР НА ДОНБАСІ».

      Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 51 громадянину, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 68 600 грн.

      Затвердили члени виконкому новий склад міської Координаційної ради  з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. Її очолила заступник міського голови Інна Фесенко.

      Також на засіданні затверджено порядок забезпечення інвалідів війни та  учасників  бойових дій додатковою тонною твердого палива та балоном скрапленого газу.

       Одне з прийнятих рішень стосувалось початку опалювального сезону 2018-2019 років на об’єктах охорони здоров’я, які мають власні котельні та топочні, що знаходяться на балансі КУ СМБЛ та КНП «СЦПМСД». Згідно з рішенням управлінню охорони здоров’я дозволено здійснити поетапну подачу теплоносія на об’єкти охорони здоров’я, які мають власні котельні та топочні, що знаходяться на балансі КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» та КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» по мірі необхідності, починаючи з 01.10.2018 року.

      Серед іншого прийняті рішення про присвоєння адреси та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, про надання матеріальної  допомоги на поховання, низка житлових питань, питання опіки та піклування, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.

Рейтинг: 
Голосов пока нет
569
0