Почесному громадянину Сєвєродонецька Сергію Володимировичу Кулакову – 55, а народному ансамблю бального танцю «Еврика» під його керівництвом – 30!

03-02-2017

Шановний Сергію Володимировичу!

Від імені Сєвєродонецької міської ради, виконавчого комітету щиро вітаю Вас зі славетною датою – 55-річним ювілеєм!

Ваше життя є достойним взірцем наполегливої праці, відданості обраній справі, своєму колективу та рідному Сєвєродонецьку. 30 років Ви є беззмінним наставником, блискучим танцівником і керівником народного ансамблю бального танцю «Еврика». До того ж, цей яскравий і талановитий колектив водночас святкує 30-річний ювілей творчої діяльності.

Про славу народного ансамблю бального танцю «Еврика» відомо далеко за межами міста! Йому аплодували глядачі Чехії і Польщі, Болгарії, Китаю і Великобританії. Ансамблю випала честь танцювати на сцені Національного Палацу «Україна» у Києві. Запальними латино-американськими танцями і благородним вальсом учасники підкорили сцени у різних куточках світу. Вихованці «Еврики» завжди посідають перші та призові місця в найпрестижніших танцювальних конкурсах.

Бажаю Вам, шановний Сергію Володимировичу, та Вашому танцювальному колективу «Еврика» яскравих виступів, довгих років, здоров’я і невичерпної енергії для нових перемог.

Секретар ради, в.о. міського голови І.М. Бутков