Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

03-02-2017

Минулої п’ятниці у приміщенні Центру дитячо-юнацької творчості підбили підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Він проводиться з метою піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії, привернення уваги місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти, сприяння інноваційній діяльності в системі загальної середньої освіти, удосконалення фахової майстерності вчителів, стимулювання творчого самовдосконалення педагогів та популяризації педагогічного досвіду.

За підсумками першого (місцевого) туру грамотами Сєвєродонецької міської ради нагороджені: учитель музичного мистецтва СЗШ №16 Ірина Бихун за зайняте І місце у номінації «Музичне мистецтво», учитель початкових класів СЗШ №6 Альона Землянська за зайняте І місце у номінації «Початкова освіта», учитель біології СЗШ №16 Наталія Капацій за зайняте І місце у номінації «Біологія». Подяками Сєвєродонецької міської ради відзначені: учитель музичного мистецтва Борівського НВК Галина Андрєєва за зайняте ІІ місце у номінації «Музичне мистецтво», учитель початкових класів Борівського НВК Юлія Байдіна за зайняте ІІ місце у номінації «Початкова освіта», учитель музичного мистецтва Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії Ольга Бесчастна за зайняте ІІІ місце у номінації «Музичне мистецтво», учитель початкових класів СЗШ №14 Наталія Гречишкіна за зайняте ІІІ місце у номінації «Початкова освіта», учитель початкових класів СЗШ №13 Анжеліка Євплова за зайняте ІІІ місце у номінації «Початкова освіта», учитель біології СЗШ №14 Олена Ігнатьєва за зайняте ІІ місце у номінації «Біологія», учитель музичного мистецтва Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Світлана Кобозєва за зайняте ІІ місце у номінації «Музичне мистецтво» та учитель початкових класів СЗШ №15 Оксана Реуцька за зайняте ІІ місце у номінації «Початкова освіта». Дипломами міської ради за участь у І (міському) турі конкурсу «Учитель року – 2017» нагороджені вчителі початкових класів: Ганна Білоус (СЗШ №18), Ірина Калініна (СЗШ №4), Тетяна Лемпп (колегіум) і Наталія Утросіна (СЗШ №6).

Вітали учасників та переможців сек­ретар Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови Ігор Бутков, заступник міського голови Андрій Гавриленко та начальник відділу освіти Ольга Каширіна.

«Від імені міської ради, депутатського корпусу, нашої команди, що представляє більшість у міськраді, я радий привітати вас сьогодні, – зазначив Ігор Бутков. – Ми робимо все що в наших силах для того, щоб вам допомогти. Хоча більшість залежить від вас, вашого ентузіазму. Батьки, в тому числі і я, довіряємо вам найдорожче – своїх дітей. У наш час, коли усі зайняті, а діти активно користуються новими цифровими технологіями, спілкування у дітей більше з учителями, ніж з батьками. Виходить, що наше майбутнє – у ваших руках. І впевнений, що воно в надійних руках. Міська рада гарантує, що переможцям конкурсу «Учитель року – 2017» у лютому буде виплачена премія. Зазначу, що матеріальна база навчальних закладів покращувалася в минулому році. І в поточному році ми плануємо продовжити цю добру традицію. Що стосується оплати вашої праці, я вважаю, що вчитель має високий статус. І це має бути виражено в зарплаті. Ми зробимо все, щоб так і було. Ще раз вітаю вас зі святом професійної педагогічної майстерності».

Користуючись нагодою, від імені освітян міста Андрій Гавриленко подякував міській владі і особисто Ігорю Миколайовичу за ту роботу, яка була проведена в минулому році в частині покращення матеріально-технічного стану навчальних закладів міста. «Те, що вдалося зробити у 2016 році, а це придбання по одному комп’ютерному класу, по дві інтерактивні дошки в кожну школу, наблизило нас до нової системи освіти, нових освітянських технологій, – підкреслив Андрій Анатолійович. – До кінця навчального року буде також придбано і встановлено супроводжуюче обладнання для інтерактивних дошок. Крім того, в минулому році було частково проведено оновлення харчоблоків та пралень в дошкільних установах. Ця робота також буде продовжена. Тому я ще раз хочу подякувати Ігорю Буткову за системний, хазяйський підхід у вирішенні проблем навчальних закладів. У цьому приміщенні, де ми зараз знаходимося, зокрема, було відремонтовано хореографічний клас, дві туалетні кімнати та замінено декілька вікон на металопластикові. Великі плани у нас і на 2017 рік. Є над чим працювати».

Від імені відділу освіти Ольга Каширіна привітала представників міської влади та висловила щиру вдячність педагогам, які взяли участь у конкурсі. «Вклоняюсь перед вами за вашу майстерність, мудрість, здатність побороти себе, – сказала Ольга Григорівна. – Бажаю вам, щоб отих див – 45 хвилин, у вашому житті було ще багато, багато, багато. Користуючись нагодою, хочу висловити щиру вдячність міській владі за турботу про вчителів Сєвєродонецька. Не кожне місто може мати такі результати, які маємо ми. Це наша надбавка за престижність педагогічної праці, матеріально-технічне переобладнання навчальних закладів. Все це надихає вчителя на працю, дітей – на навчання, нові здобутки і сприяє тому, що наші діти і педагоги конкурентоздатні в цьому світі. Я всім бажаю миру, спокою та достатку».

Вітали учасників та переможців конкурсу «Учитель року – 2017» вихованці і викладачі ЦДЮТ, які підготували багато цікавих творчих номерів. Це запальні танці, інструментальна музика та вокал. Завершенням заходу стало виконання пісні «Лелека на даху», під час якої малеча подарувала паперового лелеку як символ миру та добра кожному присутньому.

Олеся ПЕТРОВА