Підприємці Сєвєродонецької міської громади можуть отримати грант на придбання обладнання та матеріалів для свого бізнесу

24-12-2021

Починаючи з 15 грудня 2021 р. БО «Благодійний фонд «ХЕЛП УКРАЇНА» розпочав конкурс міні-грантів в рамках проєкту «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках» 2021-2022 років. Проєктом передбачено отримання громадянами 30 грантів на обладнання середньою вартістю 3000,00 євро.

В рамках конкурсу передбачається підтримка мікропідприємств (існуючі підприємства та стартапи) грантами на обладнання та матеріали для сільськогосподарської, виробничої та сервісної діяльності.

Пріоритети в підтримці будуть надаватися таким цільовим групам проекту, а саме: ВПО, безробітні, жінки та молодь (від 18 до 35 років), особи з інвалідністю,Схвалені гранти будуть нараховуватися виключно у вигляді обладнання та/або матеріалів, без виплати готівкою

Крім того, для підтриманих бенефіціарів будуть організовані бізнес та професійні тренінги для отримання знань та навичок задля покращення ефективності власної справи. Загальна планова вартість прямих витрат на обладнання для 30 бенефіціарів становить 90,000,00 євро.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Коаліції допомоги Німеччини (Aktion Deutschland Hilft) та за партнерства з німецькою організацією Help-Hilfe zur Selbsthilfe в Україні. У центрі цього проєкту є розширення економічних можливостей місцевого населення Донецької та Луганської областей на територіях, що підконтрольні уряду України.

Не заборонено подавати заявки у вигляді партнерського бізнесу або кооперативу – в такому випадку кожен член кооперативу або партнерства має заповнити форму-заявку та вказати імена всіх партнерів у заявці в окремому полі пункту 4.2.

Більш детальна інформація щодо конкурсу за посиланням:

]]>http://help-ukraine.org.ua/podat-zaiavku]]>

]]>https://www.facebook.com/HelpinUkraine]]>

Консультації здійснюютьсяпо електронній пошті infoathelp-ukraine [dot] org [dot] ua та за телефоном +380 99 220 40 40.

Кінцевий термін подання заявок: 31 січня 2022 року включно.

Управління економічного розвитку