Олімпійський день у Сєвєродонецьку

24-05-2019

24 травня на площі біля будівлі міськради відбувся захід, присвячений Всеукраїнському Олімпійському дню і святкуванню 85-річчя Сєвєродонецька.

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Цього року ювілейна 125-та річниця заснування Міжнародного Олімпійського Комітету.

Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України виступило з ініціативою присвятити цей захід святкуванню 85-річчя Сєвєродонецька. Керівництво Сєвєродонецька, як міста олімпійської слави, радо підтримало цю ініціативу, тим більше, що між Сєвєродонецькою міською радою та Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України нещодавно підписано Меморандум про співробітництво щодо співпраці на основі взаємодії з реалізації планів спільної діяльності, розробці шляхів розвитку олімпійського руху на території міста.

Приємно відмітити, що для проведення Олімпійського дня зібралися всі бажаючі, хто любить спорт та захотів відчути себе справжнім олімпійцем, бо Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами і континентами.

В Олімпійському дні взяли участь керівництво міста, представники Сєвєродонецького Молодіжного парламенту, спортсмени, учнівська молодь, школярі та пересічні мешканці міста.

Символічно, що приєдналася до святкового заходу Ірина Янович – заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї (2000) у велогонці.

Відкрив свято спорту в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Це гарна традиція, коли в нашому місті з світовими спортивними зірками, олімпійськими чемпіонами та учасниками олімпіад ми проводимо святкування Всеукраїнського Олімпійського дня, а тим більше напередодні та в честь святкування 85-ї річниці нашого славного міста Сєвєродонецька».

Також учасників заходу привітали з Всеукраїнським Олімпійським днем заступник міського голови Григорій Пригеба, голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету Віктор Острєцов, заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї Ірина Янович та голова Сєвєродонецького Молодіжного парламенту Олег Бутков.

Олег Бутков закликав молодь активніше займатися спортом: «Олімпійський та молодіжний рухи повинні йти поруч. Приєднуйтеся до нас та здорового способу життя, а ми готові підтримувати й реалізовувати ваші ідеї та пропозиції».

Після урочистої частини було влаштовано олімпійську руханку, яку завзято, активно та весело під запальні мелодії провела ліцензований тренер із «Зумба» в м. Сєвєродонецьку Юлія Лаптєва.

Потім відбувся символічний легкоатлетичний пробіг всіх учасників заходу.

На завершення програми міського Всеукраїнського Олімпійського дня, присвяченого святкуванню 85-річчя Сєвєродонецька усі учасники свята отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України та зробили на пам’ять колективні фото.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (5 оценок)