Передвиборча кампанія: в Луганській області масово роздають цукор

24-05-2019

У Луганській області почали масову передвиборчу роздачу цукру від "Команди Шахова". При цьому поліція не вбачає правопорушення.

У всіх містах і районах Луганської області зі стартом передвиборчої кампанії почалася масова роздача цукру виборцям в обмін на паспортні дані і номери телефонів, повідомляє місцеве видання ]]>Первая полоса]]>.

На пакетах цукру в п'ять кг у різних округах написані імена кандидатів від "Команди Шахова" і "Нашого краю".

"Виходячи з імен, які написані на пакетах цукру в кожному районі, "Команда Шахова" визначилася з кандидатами на майбутніх позачергових виборах до Верховної Ради. У 113 виборчому окрузі (Сватове) це Олександр Лукашов, у 112 окрузі (Рубіжне) - Сергій Вельможний (він керує приймальною Шахова в Рубіжному), 107 округ (Сєвєродонецьк) - Сергій Фурман, 114 (Біловодськ) - Сергій Шахов, 106 (Лисичанськ) - Олександр Сухов", - повідомляє видання.

Жителі області з різних міст і районів в соцмережах публікують фото, на яких зображена масова роздача цукру. При цьому користувачі повідомляють, що, наприклад, у Боровеньках роздача відбувалася в присутності селищного голови та представника поліції.

У всіх випадках роздавали цукор в обмін на паспортні дані і номери мобільних телефонів потенційних виборців, повідомляє ЗМІ.

При цьому керівник відділу комунікації поліції Луганської області Тетяна Погукай підкреслила, що в таких діях наразі не міститься складу злочину.

"З юридичної точки зору, діють норми права, згідно з якими, поки на офіційному сайті Центральної виборчої комісії не з'являться дані про партії та кандидатів, роздача цукру громадянам не може бути кваліфікована як правопорушення", - сказала Погукай у коментарі ]]>Depo.ua]]>.

Нагадаємо, виборчий процес стартує з 24 травня. Як відомо, вибори призначені на 21 липня.

]]>https://ua.korrespondent.net/ukraine/vibory2019/4099727-peredvyborcha-kampaniia-v-luhanskii-oblasti-masovo-rozdauit-tsukor]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере